GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

KliK dla kolegi. Pomożecie ?!

05.11.2009
20:47
[1]

sweep [ Generaďż˝ ]

KliK dla kolegi. Pomożecie ?!

Siema.
Zgłaszam się z wielką prośbą do wszystkich forumowiczów. Jeżeli ktoś jest na tyle miły i może poświęcić 20 sekund swego cennego życia na oddanie jednego KliKa to proszę o pomoc.
Wchodzicie na chojnice.com po prawej stronie w linka "Głosuj na dzielnicowego" i dla ułatwienia całkiem na końcu możecie oddać głos na mojego serdecznego kumpla sierż. Dariusza Kniter.



Wszystkim którzy oddadzą głos będę dozgonnie wdzięczny. Z góry dzięki za pomoc !

EDIT. Zna ktoś może sposób na wielokrotne głosowanie. Zmiana IP nie pomaga.


KliK dla kolegi. Pomożecie ?! - sweep
05.11.2009
20:48
smile
[2]

Łysy Samson [ Bass operator ]

nie wiem, gdzie to jest

05.11.2009
20:49
[3]

=D=2 [ Legend ]

Też nie mogę tego znaleźć...

05.11.2009
20:51
[4]

kluha666 [ Legend ]

+1 ;P
To nie było po prawej tylko po lewej xD


KliK dla kolegi. Pomożecie ?! - kluha666
05.11.2009
20:51
[5]

sweep [ Generaďż˝ ]

Hmm, po prawej stronie, obok kategorii Kronika Policyjna :) poniżej filmików z Youtube.

W Firefoxie jest po prawej :P


KliK dla kolegi. Pomożecie ?! - sweep
05.11.2009
20:53
smile
[6]

-=Esiu=- [ Everybody lies ]

+1

05.11.2009
20:54
[7]

Sage [ Arbiter Elegantiae ]

Ode mnie też plus.

05.11.2009
20:55
[8]

Andruskill [ Megajebutron ]

+1 dla twojego kolegi ;]

05.11.2009
20:59
[9]

=D=2 [ Legend ]

+1

Nie mogłem tego znaleźć bo Adblock Plus to zablokował.

05.11.2009
21:02
[10]

Łysy Samson [ Bass operator ]

+

05.11.2009
21:04
[11]

Gmp3 [ Chuck ]

+1

05.11.2009
21:10
smile
[12]

Mały eS [ Death from Above! ]

+1

05.11.2009
21:13
[13]

Azerko [ Alone in the wild ]

+1

05.11.2009
21:18
[14]

gtowiec [ Kanapka ]

+1

06.11.2009
06:12
[15]

sweep [ Generaďż˝ ]

Up! z rana lepszy niż śmietana!
-------->


KliK dla kolegi. Pomożecie ?! - sweep
06.11.2009
07:28
smile
[16]

buszmen33 [ Konsul ]

+1 :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.