sweep [ Generaďż˝ ]
KliK dla kolegi. Pomożecie ?!
Siema.
Zgłaszam się z wielką prośbą do wszystkich forumowiczów. Jeżeli ktoś jest na tyle miły i może poświęcić 20 sekund swego cennego życia na oddanie jednego KliKa to proszę o pomoc.
Wchodzicie na chojnice.com po prawej stronie w linka "Głosuj na dzielnicowego" i dla ułatwienia całkiem na końcu możecie oddać głos na mojego serdecznego kumpla sierż. Dariusza Kniter.
Wszystkim którzy oddadzą głos będę dozgonnie wdzięczny. Z góry dzięki za pomoc !
EDIT. Zna ktoś może sposób na wielokrotne głosowanie. Zmiana IP nie pomaga.

Łysy Samson [ Bass operator ]
nie wiem, gdzie to jest
=D=2 [ Legend ]
Też nie mogę tego znaleźć...
sweep [ Generaďż˝ ]
Hmm, po prawej stronie, obok kategorii Kronika Policyjna :) poniżej filmików z Youtube.
W Firefoxie jest po prawej :P

-=Esiu=- [ Everybody lies ]
+1
Sage [ Arbiter Elegantiae ]
Ode mnie też plus.
Andruskill [ Megajebutron ]
+1 dla twojego kolegi ;]
=D=2 [ Legend ]
+1
Nie mogłem tego znaleźć bo Adblock Plus to zablokował.
Łysy Samson [ Bass operator ]
+
Gmp3 [ Chuck ]
+1

Mały eS [ Death from Above! ]
+1
Azerko [ Alone in the wild ]
+1
gtowiec [ Kanapka ]
+1

buszmen33 [ Konsul ]
+1 :D