Xbox360FaN [ Pretorianin ]
Alone in the dark Xbox 360 pytanko
No siemka mam pytanko czy Alone in the dark na konsole Xbox 360 wyszedł w polskiej wersji językowej ?
diman00 [ not yet rated ]
Zobacz na golu tak trudno?
Xbox360FaN [ Pretorianin ]
prosze o prostą odpowiedź a nkt mi nie raczy odpowiedziec
diman00 [ not yet rated ]
co za dziecko nie mogłeś sobie sam znaleźć? wchodzisz w wyszukiwarkę gier wpisujesz nazwę gry, wybierasz platformę i tam ci piszę jaka wersja językowa.. co by ci się stało już byś dawno miał odpowiedź? nie wiem po co takie ludzie zakładają takie tematy ale ok.
po angielsku. masz
...Damix [ Legionista ]
diman00 --- Już się go tak nie czepiaj, ale zgodzę się z Tobą .
https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=7165
Nie nie ma w polskiej wersji. Ale jak piszesz na forum to trochę kultury do forumowiczów, bo inaczej nie będą się z Tobą dobrze obchodzić .
Xbox360FaN [ Pretorianin ]
Dzięki chłopaki :P