GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Alone in the dark Xbox 360 pytanko

05.11.2009
19:40
[1]

Xbox360FaN [ Pretorianin ]

Alone in the dark Xbox 360 pytanko

No siemka mam pytanko czy Alone in the dark na konsole Xbox 360 wyszedł w polskiej wersji językowej ?

05.11.2009
20:05
[2]

diman00 [ not yet rated ]

Zobacz na golu tak trudno?

05.11.2009
20:06
[3]

Xbox360FaN [ Pretorianin ]

prosze o prostą odpowiedź a nkt mi nie raczy odpowiedziec

05.11.2009
21:34
[4]

diman00 [ not yet rated ]

co za dziecko nie mogłeś sobie sam znaleźć? wchodzisz w wyszukiwarkę gier wpisujesz nazwę gry, wybierasz platformę i tam ci piszę jaka wersja językowa.. co by ci się stało już byś dawno miał odpowiedź? nie wiem po co takie ludzie zakładają takie tematy ale ok.
po angielsku. masz

05.11.2009
21:41
[5]

...Damix [ Legionista ]

diman00 --- Już się go tak nie czepiaj, ale zgodzę się z Tobą .


https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=7165

Nie nie ma w polskiej wersji. Ale jak piszesz na forum to trochę kultury do forumowiczów, bo inaczej nie będą się z Tobą dobrze obchodzić .

06.11.2009
06:42
[6]

Xbox360FaN [ Pretorianin ]

Dzięki chłopaki :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.