GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

[Rec] 2 - wybiera się ktoś ?

05.11.2009
18:58
[1]

sajes [ Jagiellonia Bialystok ]

[Rec] 2 - wybiera się ktoś ?

Już jutro w Polsce premiera filmu [Rec] 2. Pierwsza część była jak dla mnie naprawdę bardzo dobra i zastanawiam się, czy warto iść na drugą do kina. Widział już ktoś może ? Jakieś wujkowe wersje, pokazy przedpremierowe czy może ktoś za granicą jest i widział ? Jeśli tak, to proszę o opinie.

05.11.2009
19:01
[2]

Darten [ Lord ]

Pierwsza część była fantastyczna i oczywiście wybieram się na kontynuację.

05.11.2009
19:09
smile
[3]

maviozo [ man with a movie camera ]

Można wypolerować kupę, ale nadal będzie kupą.

05.11.2009
19:10
smile
[4]

Valem [ Makaron Shakaron ]

Przeczytalem opis drugiej czesci i.... po co robic drugi film o tym samym?

05.11.2009
19:15
[5]

Irracjonalny Amisz [ Generaďż˝ ]

Nie. 1 część była mega denna.

05.11.2009
20:18
[6]

sajes [ Jagiellonia Bialystok ]

Mi się w każdym razie film podobał, więc może ktoś jeszcze się wybiera/widział już ?

05.11.2009
20:20
[7]

Serek55 [ Sercio Polski ]

Trochę Left 4 Dead zajeżdża :)

05.11.2009
20:21
[8]

kluha666 [ Legend ]

Jak dla mnie Rec jest tragiczny, tak jak wszystkie horrory robione od ok.2002 roku...tylko dzieciom się podoba...jedynkę ocenił bym najwyżej na 5/10 na dwójkę nigdy bym się nie wybrał, bo po co, po raz drugi oglądać to samo ?

05.11.2009
23:57
[9]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Jedynka była świetna. Nawet jeśli druga część będzie jedynie powtórką z rozrywki, to i tak opłaci się obejrzeć.

06.11.2009
00:04
[10]

Marcio [ Legend ]

Trochę Left 4 Dead zajeżdża :)
Już prędzej to l4d zajeżdza rec bo powstało rok wcześniej.

06.11.2009
20:43
[11]

Stranger. [ Spookhouse ]

Jaki tam panie L4D, to prędzej Zombieland jest utrzymany w podobnych klimatach do gry Valve. Ja się może w ten weekend wybiorę do kina, bo nie wytrzymam do premiery wersji DVD. :)

07.11.2009
12:23
[12]

*_*Cypriani [ White Trash ]

Zgadzam się, jedynka była rewelacyjna. Trochę nie spodobał mi się jakiś czas temu fakt, że kręcą część drugą, gdyż zakończenie jedynki było na tyle mocne że powinno zamknąć ten rozdział. Jeśli jednak pod względem napięcia dwójka dorówna części pierwszej, to jestem jak najbardziej za :)

07.11.2009
12:28
[13]

GrizZzZzLi [ Generaďż˝ ]

Oczywiście że się wybieram , jedynka mnie zgniotła :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.