GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

prism3d.exe

05.11.2009
18:44
smile
[1]

amitk13 [ Junior ]

prism3d.exe

wyskakuje mi błąd o prism3d.exe i nie wiem co mam zrobić?Opiszcie mi krok po kroku.

05.11.2009
18:45
[2]

bezlerg66 [ Senator ]

Może opisz swój problem. Ja też mogę powiedzieć, że mi pies zaginął, nie podając rasy ani niczego.

05.11.2009
18:57
[3]

amitk13 [ Junior ]

Niech mi ktoś to przetłumaczy i napisze co mam zrobić?
This application has requested the Runtime to terminate it in an unsual way.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.