
amitk13 [ Junior ]
prism3d.exe
wyskakuje mi błąd o prism3d.exe i nie wiem co mam zrobić?Opiszcie mi krok po kroku.
bezlerg66 [ Senator ]
Może opisz swój problem. Ja też mogę powiedzieć, że mi pies zaginął, nie podając rasy ani niczego.
amitk13 [ Junior ]
Niech mi ktoś to przetłumaczy i napisze co mam zrobić?
This application has requested the Runtime to terminate it in an unsual way.