GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jaką gre wybrać

05.11.2009
18:38
smile
[1]

xgk [ DANTEm ]

jaką gre wybrać

cześć. dziś byłem wsklepie i przez to że jestem niezdecydowany nie wiem co wybrać mam wybrać jedną-
bioschock
mass effect
wiedżmin
prototype
assasins creed
pomocy nie wiem ktura mi się bardziej podoba, chciałbym zagrać w wszystkie.

05.11.2009
18:40
[2]

ziomek112 [ Pretorianin ]

assasina

05.11.2009
18:45
smile
[3]

dobryziomal135 [ Skowronxter ]

asassins i protototype ,grałem i przeszedłem zajebiste ,a assassisn ceed to najlepsza gra świata jaką grałem

05.11.2009
18:46
[4]

orzinn [ GOD LIKE ]

Słownik J. Polskiego

05.11.2009
23:54
[5]

Blackthorn [ Generaďż˝ ]

Zalezy co lubisz... AC jest niezly, ale po jakims czasie robi sie strasznie monotomny i nudny(nie niezdalem gry do konca, zrezygnowalem mniej wiecej w polowie), Mass Effect jest calkiem niezly(Fabula, Grafa), wiedzmin(Fabula, Poziom humoru), o Prototype i Bioshoku nic nie moge powiedziec poniewaz gralem zbyt krotko i moja ocena moglaby byc za malo obiektywna.

05.11.2009
23:56
[6]

ppaatt1 [ Trekker ]

Wiedźmin > Bioshock > Prototype > Mass Effect > Assasins Creed

06.11.2009
00:03
[7]

hipppciu [ For Teh Lulz ]

bierz Mass Effect!

06.11.2009
00:08
smile
[8]

viesiek [ Deculture! ]

Mass Effect > Bioshock > Wiedźmin > Prototype > Assassin's Creed

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.