
xgk [ DANTEm ]
jaką gre wybrać
cześć. dziś byłem wsklepie i przez to że jestem niezdecydowany nie wiem co wybrać mam wybrać jedną-
bioschock
mass effect
wiedżmin
prototype
assasins creed
pomocy nie wiem ktura mi się bardziej podoba, chciałbym zagrać w wszystkie.
ziomek112 [ Pretorianin ]
assasina

dobryziomal135 [ Skowronxter ]
asassins i protototype ,grałem i przeszedłem zajebiste ,a assassisn ceed to najlepsza gra świata jaką grałem
orzinn [ GOD LIKE ]
Słownik J. Polskiego
Blackthorn [ Generaďż˝ ]
Zalezy co lubisz... AC jest niezly, ale po jakims czasie robi sie strasznie monotomny i nudny(nie niezdalem gry do konca, zrezygnowalem mniej wiecej w polowie), Mass Effect jest calkiem niezly(Fabula, Grafa), wiedzmin(Fabula, Poziom humoru), o Prototype i Bioshoku nic nie moge powiedziec poniewaz gralem zbyt krotko i moja ocena moglaby byc za malo obiektywna.
ppaatt1 [ Trekker ]
Wiedźmin > Bioshock > Prototype > Mass Effect > Assasins Creed
hipppciu [ For Teh Lulz ]
bierz Mass Effect!

viesiek [ Deculture! ]
Mass Effect > Bioshock > Wiedźmin > Prototype > Assassin's Creed