GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

audacity

05.11.2009
18:21
[1]

veyron96 [ Generaďż˝ ]

audacity

mam ten program, ale nie wiem jak wyciąć kawałek piosenki. jakby ktoś mógł mnie po instruować jak to zrobić to był bym bardzo wdzięczny.

05.11.2009
18:25
[2]

PitbullHans [ Legend ]

Zaznaczasz myszką i wycinasz...

05.11.2009
18:26
[3]

veyron96 [ Generaďż˝ ]

i co dalej. zaznaczałem i wycinałem, ale dalej było to samo.

05.11.2009
18:27
smile
[4]

PitbullHans [ Legend ]

Otwierasz nowe okno i wklejasz to co wyciąłeś.

05.11.2009
18:27
[5]

Miles Dei [ Konsul ]

Zaznaczasz i delete.

05.11.2009
18:40
[6]

veyron96 [ Generaďż˝ ]

ok udało się. da się w tym programie przekonwertować plik do mp3 czy musze szukać innego programu? a jak się da to jak

05.11.2009
18:45
[7]

cronotrigger [ Lechia Gdansk ]

sigh...


Plik --> Eksportuj jako mp3

05.11.2009
19:01
[8]

veyron96 [ Generaďż˝ ]

ok dzięki za pomoc

05.11.2009
19:04
[9]

DJ Pinata [ Subterranean ]

Wyprzedzam kolejne pytanie:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.