veyron96 [ Generaďż˝ ]
audacity
mam ten program, ale nie wiem jak wyciąć kawałek piosenki. jakby ktoś mógł mnie po instruować jak to zrobić to był bym bardzo wdzięczny.
PitbullHans [ Legend ]
Zaznaczasz myszką i wycinasz...
veyron96 [ Generaďż˝ ]
i co dalej. zaznaczałem i wycinałem, ale dalej było to samo.

PitbullHans [ Legend ]
Otwierasz nowe okno i wklejasz to co wyciąłeś.
Miles Dei [ Konsul ]
Zaznaczasz i delete.
veyron96 [ Generaďż˝ ]
ok udało się. da się w tym programie przekonwertować plik do mp3 czy musze szukać innego programu? a jak się da to jak
cronotrigger [ Lechia Gdansk ]
sigh...
Plik --> Eksportuj jako mp3
veyron96 [ Generaďż˝ ]
ok dzięki za pomoc
DJ Pinata [ Subterranean ]
Wyprzedzam kolejne pytanie: