GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaki zasilacz proponujecie do tej karty ??

05.11.2009
17:45
[1]

Andrew5835 [ Pretorianin ]

Jaki zasilacz proponujecie do tej karty ??

Jaki zasilacz proponujecie do tej karty ??

05.11.2009
18:14
[2]

gnoll [ Legend ]

Chieftec minimum 500 W.

05.11.2009
18:17
[3]

mikmac [ Senator ]

Tagan, Enlight, Seasonic, Bequite bardzo potanialy. Nie bardzo drogie a na pewno dobre i ciche. Komp nie bedzie przekraczal 200-220W jak masz jakies C2D do tego to wystarczy spokojnie zasilacz 450W +, dla bezpieczenstwa 500.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.