GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zarabiaj grając w RPG

05.11.2009
17:21
[1]

pamaru [ Junior ]

Zarabiaj grając w RPG

Witam.
Mam do zaoferowania niecodzienny sposób na zarobienie pieniędzy przez internet i nie jest to żmudne klikanie reklam czy odwiedzanie płatnych stron.
Pieniądze zarabiamy grając w ciekawą i wciągającą grę RPG.
Uzbierane w niej złoto przeliczane jest na prawdziwą gotówkę na początku każdego miesiąca.

Masz pytania GG:6498890

Zarejestruj się na

05.11.2009
17:29
smile
[2]

bezlerg66 [ Senator ]

RPG? Ja bym gównianych, przeglądarkowych gier nie nazwał RPG.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.