GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Section 8

05.11.2009
17:12
[1]

alexis 07 [ Centurion ]

Section 8

komu podoba się Section 8 ?
ja grałem kilkanaście minut i mi się podoba
jakie jest zdanie forumowiczów?

05.11.2009
17:13
[2]

raziel88ck [ Legend ]

Nie gralem, ale chetnie bym zagral. Czy ta gra tryb single? Jesli tak to jaki? Co ona oferuje?

05.11.2009
17:19
[3]

alexis 07 [ Centurion ]

single player jest ale z tego co czytałem, wielu graczom się nie podoba i mówią ze multi jest świetny a single skopany chociaż ja się z tym nie zgadzam .
a tak ogólnie to fajne jest wyposażenie żolnierza , np. odrzutowy plecak, najnowsze bronie i pancerze (takie nowinki techniczne)
można być grać klasami np. engeinerem

05.11.2009
17:21
[4]

raziel88ck [ Legend ]

A single jest jak w half life 2, crysis czy jak w quake 3 i unreal tournament?

05.11.2009
17:23
[5]

alexis 07 [ Centurion ]

taki Quake i unreal tournament w scenerii mass effecta

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.