alexis 07 [ Centurion ]
Section 8
komu podoba się Section 8 ?
ja grałem kilkanaście minut i mi się podoba
jakie jest zdanie forumowiczów?
raziel88ck [ Legend ]
Nie gralem, ale chetnie bym zagral. Czy ta gra tryb single? Jesli tak to jaki? Co ona oferuje?
alexis 07 [ Centurion ]
single player jest ale z tego co czytałem, wielu graczom się nie podoba i mówią ze multi jest świetny a single skopany chociaż ja się z tym nie zgadzam .
a tak ogólnie to fajne jest wyposażenie żolnierza , np. odrzutowy plecak, najnowsze bronie i pancerze (takie nowinki techniczne)
można być grać klasami np. engeinerem
raziel88ck [ Legend ]
A single jest jak w half life 2, crysis czy jak w quake 3 i unreal tournament?
alexis 07 [ Centurion ]
taki Quake i unreal tournament w scenerii mass effecta