GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

wielki problem z komputerem, pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!

05.11.2009
15:57
[1]

zdichuu [ Generaďż˝ ]

wielki problem z komputerem, pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!

powiem krotko mam 4 wirusy których nie da się usunąć bo tak jakby są niewidzialne , pewnie dlatego że robiłem formata i całego dysku E nie wyczyściłem i pewnie dlatego tak się dzieje ale jest drugi problem prawdopodobnie przez wirusy ale niewiem dokońca czy dobrze myślę otóż komputer jeśli jest w stanie wysilenia czyli np. gram czy słucham muzyki, jak gram to po 10-15 min komputer sam się wyłącza , a jak słucham muzyki to po np. 40min też się wyłącza i niewiem dlaczego tak się dzieje!! pomocy!!!!!!!

05.11.2009
15:58
[2]

Narmo [ nikt ]

Ja bym bardziej stawiał na przegrzewanie się podzespołów. Stawiam na procesor.

05.11.2009
16:01
[3]

diman00 [ not yet rated ]

Podaj cały sprzęt nie zapomnij o zasilaczu.

05.11.2009
16:29
smile
[4]

zdichuu [ Generaďż˝ ]

nikt wiecej nie ma propozycji co do przyczyny??

05.11.2009
16:30
[5]

Snakepit [ aka Hohner ]

nik wiecej niema propozycji co do pszyczyny??

widocznie nawet nie chce nam się z Tobą rozmawiać

05.11.2009
16:31
smile
[6]

wysiak [ Legend ]

Cos ci siem pszegszewa.

05.11.2009
16:35
[7]

Thrall Uther [ Rdzenny POZnaniak ]

Najpierw kup słownik ortograficzny, a dopiero potem pisz na forum. Poza tym koledzy wyżej podali ci przyczynę która jest bardzo prawdopodobna, tylko, że ja bym stawiał na zasilacz.

05.11.2009
16:52
[8]

alexis 07 [ Centurion ]

miałem identyczny problem
komputer wyłączał się po kilkudziesięciu minutach
najpierw myślałem że to wirusy ale okazało się że wiatraczek przestał chodzić
wymieniłem i wszystko działa

05.11.2009
16:57
smile
[9]

zdichuu [ Generaďż˝ ]

ale wiatraczek w czym w karcie graficznej czy w czym

05.11.2009
17:01
[10]

wornock [ FC Internazionale ]

Ściągnij program Everest i sprawdź temperatury podzespołów komputera.

05.11.2009
17:05
[11]

alexis 07 [ Centurion ]

na procesorze

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.