zdichuu [ Generaďż˝ ]
wielki problem z komputerem, pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!
powiem krotko mam 4 wirusy których nie da się usunąć bo tak jakby są niewidzialne , pewnie dlatego że robiłem formata i całego dysku E nie wyczyściłem i pewnie dlatego tak się dzieje ale jest drugi problem prawdopodobnie przez wirusy ale niewiem dokońca czy dobrze myślę otóż komputer jeśli jest w stanie wysilenia czyli np. gram czy słucham muzyki, jak gram to po 10-15 min komputer sam się wyłącza , a jak słucham muzyki to po np. 40min też się wyłącza i niewiem dlaczego tak się dzieje!! pomocy!!!!!!!
Narmo [ nikt ]
Ja bym bardziej stawiał na przegrzewanie się podzespołów. Stawiam na procesor.
diman00 [ not yet rated ]
Podaj cały sprzęt nie zapomnij o zasilaczu.

zdichuu [ Generaďż˝ ]
nikt wiecej nie ma propozycji co do przyczyny??
Snakepit [ aka Hohner ]
nik wiecej niema propozycji co do pszyczyny??
widocznie nawet nie chce nam się z Tobą rozmawiać

wysiak [ Legend ]
Cos ci siem pszegszewa.
Thrall Uther [ Rdzenny POZnaniak ]
Najpierw kup słownik ortograficzny, a dopiero potem pisz na forum. Poza tym koledzy wyżej podali ci przyczynę która jest bardzo prawdopodobna, tylko, że ja bym stawiał na zasilacz.
alexis 07 [ Centurion ]
miałem identyczny problem
komputer wyłączał się po kilkudziesięciu minutach
najpierw myślałem że to wirusy ale okazało się że wiatraczek przestał chodzić
wymieniłem i wszystko działa

zdichuu [ Generaďż˝ ]
ale wiatraczek w czym w karcie graficznej czy w czym
wornock [ FC Internazionale ]
Ściągnij program Everest i sprawdź temperatury podzespołów komputera.
alexis 07 [ Centurion ]
na procesorze