GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Word-pomoże ktoś?

05.11.2009
15:01
[1]

Tradeowymark [ Centurion ]

Word-pomoże ktoś?

Witam,

mam problem z Wordem, a mianowicie nie potrafię ustawić konspektu i stylów, aby ładnie wszystko wyglądało. Muszę zawrzeć tekst o grafice komputerowej z użyciem konspektu i stylów, jeśli ktoś się zna na wordzie i mi pomoże to niech wrzuci .doc na sendspace.pl, a ja mu będę dozgonnie wdzięczny i ew. jeśli gra w jakąś grę przeglądarkową to wyślę sms na dukaty/monety etc...

Pozdrawiam

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.