Tradeowymark [ Centurion ]
Word-pomoże ktoś?
Witam,
mam problem z Wordem, a mianowicie nie potrafię ustawić konspektu i stylów, aby ładnie wszystko wyglądało. Muszę zawrzeć tekst o grafice komputerowej z użyciem konspektu i stylów, jeśli ktoś się zna na wordzie i mi pomoże to niech wrzuci .doc na sendspace.pl, a ja mu będę dozgonnie wdzięczny i ew. jeśli gra w jakąś grę przeglądarkową to wyślę sms na dukaty/monety etc...
Pozdrawiam