
bezlerg66 [ Senator ]
Uwaga do gry-online.pl- na jaki mail?
Na jaki mail można wysyłać krytyki, prośby itd. do administratorów GOLa? Wczoraj bardzo się wkurzyłem i mam zamiar wyzwać adminów za to, co zrobili. Nie ma gdzie napisać na forum to czas na maile.
Gandalf. [ Wizard ]
https://www.gry-online.pl/forum_faq.asp
A szczególnie trzeci paragraf.
Nie dziękuj.
bezlerg66 [ Senator ]
A dobra, znalazłem maila.