GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Uwaga do gry-online.pl- na jaki mail?

05.11.2009
14:43
smile
[1]

bezlerg66 [ Senator ]

Uwaga do gry-online.pl- na jaki mail?

Na jaki mail można wysyłać krytyki, prośby itd. do administratorów GOLa? Wczoraj bardzo się wkurzyłem i mam zamiar wyzwać adminów za to, co zrobili. Nie ma gdzie napisać na forum to czas na maile.

05.11.2009
14:46
[2]

Gandalf. [ Wizard ]

https://www.gry-online.pl/forum_faq.asp

A szczególnie trzeci paragraf.

Nie dziękuj.

05.11.2009
14:47
[3]

bezlerg66 [ Senator ]

A dobra, znalazłem maila.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.