
Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]
czemu tak jest ???
Witam zastanawiam się dlaczego serwis odsiebie został zamknięty nie żeby zależało mi na tej stronce ,ale po prostu się dziwię przecież jest mnóstwo stron z nielegalnymi plikami (Rapidshare,Hotfile,Torrenty.org... Mogę wymieniać dalej) i one nie zostały zamknięte ,a przecież wszyscy wiedzą ,że tam są nielegalne pliki dlaczego te serwisy nie zostały zamknięte przez policję...?
Edit.Dla tych którzy nie słyszeli ---->
Kasha_Krk [ Generaďż˝ ]
gdyby wszystkie takie strony miały być zlikwidowane to by zniknęło 99% internetu. :<
zadzwon na infolinie i zapytaj ich: 997
Nikos007 [ Liverpool FC ]
Może dlatego, że niektóre serwisy są zbyt duże żeby je sobie ot tak zamknąć i być może mają też zabezpieczenia...
=D=2 [ Legend ]
Bo to nie są Polskie serwisy ?
A poza tym policja zapowiedziała nowe akcje tego typu.
Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]
Bo to nie są Polskie serwisy ?
Torrenty.org są

Tlaocetl [ cel uświęca środki ]
bo polska policja będzie mogła odtrąbić kolejny "wielki sukces" w walce z "przestępcami"

maly_17a [ Generaďż˝ ]
Wreszcie czuję się bezpiecznie i nie będę się bał wyjść wieczorem na ulicę.
eysmond [ Konsul ]
Na torrentach.org nielegalne pliki nie są na ich serwerze a według ich regulaminu nie ponoszą oni odpowiedzialności za to co udostępniają użytkownicy.