GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

czemu tak jest ???

05.11.2009
14:35
smile
[1]

Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]

czemu tak jest ???

Witam zastanawiam się dlaczego serwis odsiebie został zamknięty nie żeby zależało mi na tej stronce ,ale po prostu się dziwię przecież jest mnóstwo stron z nielegalnymi plikami (Rapidshare,Hotfile,Torrenty.org... Mogę wymieniać dalej) i one nie zostały zamknięte ,a przecież wszyscy wiedzą ,że tam są nielegalne pliki dlaczego te serwisy nie zostały zamknięte przez policję...?

Edit.Dla tych którzy nie słyszeli ---->

05.11.2009
14:36
[2]

Kasha_Krk [ Generaďż˝ ]

gdyby wszystkie takie strony miały być zlikwidowane to by zniknęło 99% internetu. :<

zadzwon na infolinie i zapytaj ich: 997

05.11.2009
14:36
[3]

Nikos007 [ Liverpool FC ]

Może dlatego, że niektóre serwisy są zbyt duże żeby je sobie ot tak zamknąć i być może mają też zabezpieczenia...

05.11.2009
14:37
[4]

=D=2 [ Legend ]

Bo to nie są Polskie serwisy ?

A poza tym policja zapowiedziała nowe akcje tego typu.

05.11.2009
14:55
[5]

Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]

Bo to nie są Polskie serwisy ?

Torrenty.org są

05.11.2009
14:59
smile
[6]

Tlaocetl [ cel uświęca środki ]

bo polska policja będzie mogła odtrąbić kolejny "wielki sukces" w walce z "przestępcami"

05.11.2009
15:21
smile
[7]

maly_17a [ Generaďż˝ ]

Wreszcie czuję się bezpiecznie i nie będę się bał wyjść wieczorem na ulicę.

05.11.2009
15:33
[8]

eysmond [ Konsul ]

Na torrentach.org nielegalne pliki nie są na ich serwerze a według ich regulaminu nie ponoszą oni odpowiedzialności za to co udostępniają użytkownicy.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.