GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

DVD .

05.11.2009
14:29
[1]

Dell` s [ d-_-b ]

DVD .

Mam problem . Nie wiem czego to jest wina . Dvd czy oprogramowania ( Nero StartSmart Essentials 7 )
Jak nagrywam płytę np. zdjęcia itp. to proces nagrywania dochodzi do 34 lub 68 . I koniec . Pomóżcie .!

05.11.2009
16:15
[2]

Dell` s [ d-_-b ]

Up.

05.11.2009
16:21
[3]

Cougar/ALV'Y [ 3DFX is still alive ]

Wiesz-mój kuzyn miał podobny problem.
padła nagrywarka.
Być może jest to wina nośnika, na jakim nagrywasz.Trudno jednoznacznie stwierdzić.
Jaką moc ma zasilacz?Jaka reszta sprzętu?Wykonujesz jakieś czynności podczas nagrywania?

05.11.2009
16:25
[4]

Dell` s [ d-_-b ]

Zeszta sprzętu to :
Intel Quad Q8200
Zotac 9800GT
Asus P5Q se plus
Zasilacz Logic 500w

No wykonuje jakieś czynności . A to ma jakieś znaczenie .

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.