Dell` s [ d-_-b ]
DVD .
Mam problem . Nie wiem czego to jest wina . Dvd czy oprogramowania ( Nero StartSmart Essentials 7 )
Jak nagrywam płytę np. zdjęcia itp. to proces nagrywania dochodzi do 34 lub 68 . I koniec . Pomóżcie .!
Dell` s [ d-_-b ]
Up.
Cougar/ALV'Y [ 3DFX is still alive ]
Wiesz-mój kuzyn miał podobny problem.
padła nagrywarka.
Być może jest to wina nośnika, na jakim nagrywasz.Trudno jednoznacznie stwierdzić.
Jaką moc ma zasilacz?Jaka reszta sprzętu?Wykonujesz jakieś czynności podczas nagrywania?
Dell` s [ d-_-b ]
Zeszta sprzętu to :
Intel Quad Q8200
Zotac 9800GT
Asus P5Q se plus
Zasilacz Logic 500w
No wykonuje jakieś czynności . A to ma jakieś znaczenie .