
::SKIL:: [ Centurion ]
Jak długo???
Był już wątek o myciu rąk,więc w myśl odpowiedzi Langerta stawiam pytanie .Jak długo się powinno stawiać kloca???
Żartuje oczywiście,tak dla kontunuacji kiepskiego humoru:)

umcy_bumcy_um [ Pretorianin ]

Stalin_SAN [ Generaďż˝ ]
Wkurzają mnie już durne ośle głowy
Stalin_SAN [ Generaďż˝ ]
[4] on zapewne nie zna anglika