GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co to za błąd ?? Pomocy !!! :(

05.11.2009
14:03
[1]

jowtek [ Pretorianin ]

Co to za błąd ?? Pomocy !!! :(

Podczas instalacji systemu wyskakuje mi taki błąd już nie mam pojęcia co to może być :( wymieniałem karte, dvd, taśmy, dysk jest sprawny... co to mogą być za błędy... Pomocy ludzie:(


Co to za błąd ?? Pomocy !!! :( - jowtek
05.11.2009
14:16
[2]

Igierr [ Im God Of Rock ]

blue screen ;p
odinstalowałeś stare stery od karty graficznej i płyty głównej??

05.11.2009
14:26
[3]

wysiak [ Legend ]

Numerek wskazuje, ze blad wyskakuje z ntfs.sys, wiec imho cos nie tak z dyskiem albo kontrolerem.

05.11.2009
14:30
[4]

legrooch [ MPO Squad Member ]


© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.