GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak odblokować porty?

05.11.2009
13:57
[1]

Qverty™ [ Legend ]

Jak odblokować porty?

Witam, mam router Technic LAN WAR-54G. Chciałbym otworzyc dwa porty ale nie wiem kompletnie jak to zrobić a mam je na pewno zablokowane.


Jak odblokować porty? - Qverty™
05.11.2009
14:10
[2]

Qverty™ [ Legend ]

ap

05.11.2009
14:34
[3]

Qverty™ [ Legend ]

up

05.11.2009
14:44
[4]

Qverty™ [ Legend ]

up

05.11.2009
15:03
[5]

N2 [ negroz ]

'a mam je na pewno zablokowane.'
a skąd wiesz, że poblokowane sa na routerze?
a nie np. przed dostawcę bądź Twój firewall 'w komputerze'?

05.11.2009
15:30
[6]

krukilis [ Konsul ]

Chyba kazdy router blokuje porty, ale oczywiscie firewall z Windowsa tez trzeba sprawdzic.

05.11.2009
16:15
[7]

Qverty™ [ Legend ]

Firewall nie blokuje bo dodałem odpowiednie porty do wyjątków i nic.

Chyba porty odblokowywuje się przez konfiguracje routera ale nie moge go skonfigurować bo nie mogę się z nim połączyć. W sensie że wpisuje w przeglądarce 192.168 itd i nic...nie może odnaleźć strony...

05.11.2009
16:30
[8]

wysiak [ Legend ]

Zobacz jaki masz adres bramy w ipconfig, i taki adres wpisz w przegladarke.

05.11.2009
16:41
smile
[9]

Qverty™ [ Legend ]

Próbowałem i nic. Nie może odnaleźć strony.

05.11.2009
16:43
[10]

wysiak [ Legend ]

To jedyne co ci pozostaje, to wziac w reke instrukcje od tego wynalazku, i przeczytac jak nalezy laczyc sie do strony konfiguracyjnej. W najgorszym wypadku (jesli cos sie zwalilo) bedziesz musial zresetowac router do ustawien fabrycznych, i skonfigurowac od poczatku.



"ten adres który rzekomo miał mnie połaczyć z routerem wpisany w instrukcję" jest adresem domyslnym, jesli ip routera zostalo zmienione podczas konfiguracji, to oczywiscie, ze nie zadziala. IP routera to natomiast adres bramy internetowej widziany na twoim komputerze, i pod takim adresem powinna byc dostepna konfiguracja. Moze sie jednak zdarzyc, ze wewnetrzny serwerek webowy routera, odpowiedzialny za wyswietlanie stron do konfigu, sie sypie (szczegolnie w takich wynalazkach, jak "Techniclan") , i trzeba resetu, by zaczal dzialac. Tyle ci moge napisac, nie widze twojej konfiguracji, nie widze co masz w instrukcji, nie chcesz resetowac - nic wiecej nie wymysle.

05.11.2009
16:45
[11]

Qverty™ [ Legend ]

Czytałem w instrukcji i też wpisywałem ten adres który rzekomo miał mnie połaczyć z routerem wpisany w instrukcję. Nie zresetuje dziada bio nie będę umiał skonfigurować, konfigurował mi koleś który mi zakładał sieć. Czy koniecznie będę musiał do niego dzwonić? Czy może inaczej można odblokowac porty. Konkretnie porty są mi potrzebne do GTA IV...mój problem opisałem tutaj:

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=9659197&N=1

05.11.2009
16:51
[12]

HETRIX22 [ PLEBS ]

Nie dubluj wątków zmieniając tylko tytuł

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.