GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Usunięcię katalogu Windows.old-Windows 7 RC

05.11.2009
13:33
smile
[1]

.exe [ Pretorianin ]

Usunięcię katalogu Windows.old-Windows 7 RC

Nie dopisałem się do wątku o 7 bo temat by pewnie umarł, otóż zainstalowałem sobie 7 RC wcześniej pracując na Viscie. Nie wybrałem opcji upgrade, chciałem zrobić czystą instalacje będąc do tego przygotowany( backup danych). Po zainstalowaniu 7 na partycji systemowej pojawił mi się folder Windows.old. Rozumiem że jest to moja stara Vista która nie jest mi teraz do niczego potrzebna. Mogę to bezpiecznie usunąć

05.11.2009
14:05
[2]

Mr P [ Konsul ]

Jest to Twój stary system z dokumentami i programami które instalowałeś na poprzednim systemie (ściśle ujmując - dysku C:).
Jak Ci to do niczego już nie potrzebne to możesz kasować.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.