
.exe [ Pretorianin ]
Usunięcię katalogu Windows.old-Windows 7 RC
Nie dopisałem się do wątku o 7 bo temat by pewnie umarł, otóż zainstalowałem sobie 7 RC wcześniej pracując na Viscie. Nie wybrałem opcji upgrade, chciałem zrobić czystą instalacje będąc do tego przygotowany( backup danych). Po zainstalowaniu 7 na partycji systemowej pojawił mi się folder Windows.old. Rozumiem że jest to moja stara Vista która nie jest mi teraz do niczego potrzebna. Mogę to bezpiecznie usunąć
Mr P [ Konsul ]
Jest to Twój stary system z dokumentami i programami które instalowałeś na poprzednim systemie (ściśle ujmując - dysku C:).
Jak Ci to do niczego już nie potrzebne to możesz kasować.