GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaka gra na słabego laptopa??

05.11.2009
12:45
[1]

Jord de Kroy [ Junior ]

Jaka gra na słabego laptopa??

Witam, jestem nowym użytkownikiem, czytałem na różnych forach o grach na słabego laptopa, ale swojej konfiguracji się nie doszukałem. Ogólnie kupowałem laptopa nie do gier, a jako swoją oazę prywatności. Teraz od dłuższego czasu jestem na L4 i trochę się nudzę, więc proszę Was napiszcie jakie gry z gatunku wyścigi, symulatory, gry sportowe itp. pójdą na mojej konfiguracji??
Mam:
Fujitsu Siemens
Pentium Dual Core 2GHz
2 GB RAM
Standardowa karta graficzna VGA (o ile dobrze pamiętam Mirage 3)
Windows Vista

Jeśli nie trafiłem w kategorię, to przepraszam, ale jestem tu świeży.
To nie muszą być jakieś nowe czy średnie gry, ale coś a'la Gran Turismo 1-2, tyle że na PC byłoby mile widziane lub coś a'la Fifa 2001 (nie chodzi mi, pewnie przez Vistę). Po prostu żeby czas szybciej zleciał. W Fifę 2001 wygrywałem do 10:0 na najkrótszym czasie gry na klasie światowej, dlatego chcę coś podobnego z trickami, zwodami i in. oraz dobrą konkurencją w grze.
Proszę o pomoc. Z góry dziękuję!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.