PeeS [ Pretorianin ]
Naruto the Broken Bond
Witam przeszedłem całą gre podana w tytule i nie mam odblokowanej jeszcze jednej postaci.Nie ma juz zadnych misji i nie wiem co zrobic zeby odblokowac ta postac.Prosze o pomoc .
PS:
Nie wiecie moze kiedy kolejna premiera naruto na x360 bo jakos nic nie moge znalesc?
mirencjum [ operator kursora ]
Czytałeś tutaj:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=9449106
Isengrim95 [ Spartan 117 ]
Sądzę że chodzi Ci o Sasuke Chunin, czyli Sasuke w czarnym stroju. Można pobrać go za darmo z Marketplace.