GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Naruto the Broken Bond

05.11.2009
12:15
[1]

PeeS [ Pretorianin ]

Naruto the Broken Bond

Witam przeszedłem całą gre podana w tytule i nie mam odblokowanej jeszcze jednej postaci.Nie ma juz zadnych misji i nie wiem co zrobic zeby odblokowac ta postac.Prosze o pomoc .

PS:

Nie wiecie moze kiedy kolejna premiera naruto na x360 bo jakos nic nie moge znalesc?

05.11.2009
12:41
[2]

mirencjum [ operator kursora ]

Czytałeś tutaj:

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=9449106

05.11.2009
13:04
[3]

Isengrim95 [ Spartan 117 ]

Sądzę że chodzi Ci o Sasuke Chunin, czyli Sasuke w czarnym stroju. Można pobrać go za darmo z Marketplace.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.