GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

GTA IV Multiplayer - NAT ścisły

05.11.2009
11:56
[1]

Qverty™ [ Legend ]

GTA IV Multiplayer - NAT ścisły

Witam. Otóż mam problemy z połączeniem z serwerami multi GTA IV. Jestem zalogowany gdzie trza, połączony z Live, mam wszystkie potrzebne konta. Po uruchomieniu gry i wejściu przez komórke do custom match ładnie mi wyszukuje serwery. Klikam dowolny serwer i następuje łaczenie. Po chwili wyskakuje normalne okno serweru po połaczeniu ale jestem sam, na serwie nie ma nikogo. Często zdarza się tak że wogóle się nie łącze i wywala mi się okno "Disconect bla bla bla(...)". Udało mi się połączyć już kilka razy, wczoraj pograłem nawet z półtorej godziny w dedmecza, nie miałem nawet lagów ani nic ale wieczorem już nie mogłem się wogóle połączyć i dzisiaj to samo. Wyczytałem że problem lezy w NAT. Powinien być ustawiony na otwarty a ja mam ścisły i podobno to jest przyczyną moich problemów. Mam internet radiowy 256kb/s. Czy mogę samodzielnie ustawić ten NAt na otwarty? Łączy sie to chyba z koniecznością samodzielnego otwarcia odpowiednich portów. Tylko jakich portów i czy moge sam je otworzyć tak żeby mieć otwarty NAT czy musze skontaktować się z dostawcą?

05.11.2009
12:09
smile
[2]

Qverty™ [ Legend ]

Mam router Technic LAN WAR-54G jeżeli robi to różnice...

05.11.2009
12:34
[3]

Qverty™ [ Legend ]

up

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.