GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Skate 2 - pytanie

05.11.2009
08:17
smile
[1]

matQz [ Centurion ]

Skate 2 - pytanie

Witam! Mam pytanko. Jak zacząć nową karierę w skate 2, gdy juz jedną zaczołem ?

05.11.2009
08:22
smile
[2]

Frogus121 [ RAKIET FJUEL ]

zacząłem

05.11.2009
08:27
smile
[3]

matQz [ Centurion ]

Zapomniałem się jeden raz i juz mnie musi ktoś upomnieć, ale nie bedzie taki uprzejmy żeby odpowiedziec mi na pytanie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.