LukiSzczecin19 [ Junior ]
Jakie gry polecicie na takiego PC-ta?
Witajcie. Oto mój config:
MSI 865PE Neo2-P
Intel Pentium 4 3.0/1M/800Mhz Prescott + Pentagram Freezone QV-100
Kingmax Hardcore 2x512MB/500MHz
Palit GeForce 7600GT 256MB/DDR3
Samsung SP2504C SataII 250GB
LG GH22LP20 DVD-RW
Tagan TG380-E00 380W
Jakie gry możecie mi polecić? Przyjmę wszystkie propozycje poza piłką nożną i tym podobnym sportom (znudziło mi się już), wyścigów, oraz gier strategicznych. Mile widziane jakieś fajne gry akcji, ewentualnie podobne do Gothica itd. Mile widziane z dobrą grafiką - nowa karta trzeba przetestować :-) Pozdrawiam

g0tcha [ Stay Up Forever ]
Jeśli chodzi o gry akcji to na tym konfingu polecam:
S.T.A.L.K.E.R. Cień Czarnobyla,
Far Cry (do niego także Sector Mod),
Call of Duty 4: Modern Warfare,
Bioshock!!!,
Gears of War,
FEAR 1,
Clive Barker's Jericho,
Turok,
Unreal Tournament III,
BlackSite: Area 51 (ewentualnie),
(aczkolwiek fajerwerków graficznych się nie spodziewaj)
oraz coś ala Falloutowego czyli The Fall: Last Days of Gaia.
Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]
obecnie to chyba każda gra ci pójdzie (oprócz GTA IV) na odpowiednio niskich detalach

Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]
Batman Arkham Asylum/Gears of War/Bioshock