
kakakakaboom! [ Konsul ]
Jak często kradną paczki na Poczcie Polskiej?
Wysłałem dziś dość wartościową rzecz (aparat) Pocztą Polską, zwykła paczka, priorytet, bo nie miałem akurat kasy przy sobie i się śpieszyłem.
Czy jest duża szansa, że mi to zawiną? Dałem dupy, przyznaję, bo zapomniałem, że takie rzeczy dość często się zdarzały na PP... Ostatnio znajomi dużo wysyłali i mówią, że zawsze dochodzi, ale i tak mam stres jak cholera... :D Do tego aparat w kartonie od aparatu (innego, ale zawsze)... Ech...
Wiem, idiota ze mnie.
rvc [ MORO ]
Gdzie nadałeś ? Jestem pracownikiem poczty mogę monitorować by bezpiecznie doszła;-)
One.man.zoo [ Pretorianin ]
dochodza nie boj sie :)
*_*Cypriani [ White Trash ]
Kumpel zamówił na Allegro X360. Nie chcę straszyć ale paczka idzie do niego już 2 tygodnie ;) Jakby co to widział skan potwierdzenia wysyłki ;)
gnoll [ Legend ]
Wysłałem sporo ponad 500 paczek i tylko raz zaginęła paczka - no i niestety jak kamień w wodę :/ W sumie ostatnio na poczcie mają taki monitoring w sortowniach że naprawdę ciężko żeby coś zwinęli.
Także raczej śpij spokojnie. Kradzież paczek to raczej relikt dawnych czasów.
Blackthorn [ Generaďż˝ ]
Ja raz gierke zamowilem z sklepu internetowego(to byl 1 i ostatni raz) i przyslali dosc szybko, po jakis 2 tygodniach, a paczka byla troche pogieta, a plyty byly mocno poniszczone(zabki w pudelkach byly polamane, co swiadczy ze paczka ta byla duzo razy rzucana). Od tamtej pory mam lekki wstret do PP.
rvc [ MORO ]
"Do tego aparat w kartonie od aparatu (innego, ale zawsze)... Ech.."
Znaczy na oryginalnym opakowaniu napisałeś adres i fruu?