GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak często kradną paczki na Poczcie Polskiej?

04.11.2009
23:30
smile
[1]

kakakakaboom! [ Konsul ]

Jak często kradną paczki na Poczcie Polskiej?

Wysłałem dziś dość wartościową rzecz (aparat) Pocztą Polską, zwykła paczka, priorytet, bo nie miałem akurat kasy przy sobie i się śpieszyłem.

Czy jest duża szansa, że mi to zawiną? Dałem dupy, przyznaję, bo zapomniałem, że takie rzeczy dość często się zdarzały na PP... Ostatnio znajomi dużo wysyłali i mówią, że zawsze dochodzi, ale i tak mam stres jak cholera... :D Do tego aparat w kartonie od aparatu (innego, ale zawsze)... Ech...

Wiem, idiota ze mnie.

04.11.2009
23:42
[2]

rvc [ MORO ]

Gdzie nadałeś ? Jestem pracownikiem poczty mogę monitorować by bezpiecznie doszła;-)

04.11.2009
23:45
[3]

One.man.zoo [ Pretorianin ]

dochodza nie boj sie :)

04.11.2009
23:53
[4]

*_*Cypriani [ White Trash ]

Kumpel zamówił na Allegro X360. Nie chcę straszyć ale paczka idzie do niego już 2 tygodnie ;) Jakby co to widział skan potwierdzenia wysyłki ;)

05.11.2009
00:19
[5]

gnoll [ Legend ]

Wysłałem sporo ponad 500 paczek i tylko raz zaginęła paczka - no i niestety jak kamień w wodę :/ W sumie ostatnio na poczcie mają taki monitoring w sortowniach że naprawdę ciężko żeby coś zwinęli.

Także raczej śpij spokojnie. Kradzież paczek to raczej relikt dawnych czasów.

05.11.2009
03:04
[6]

Blackthorn [ Generaďż˝ ]

Ja raz gierke zamowilem z sklepu internetowego(to byl 1 i ostatni raz) i przyslali dosc szybko, po jakis 2 tygodniach, a paczka byla troche pogieta, a plyty byly mocno poniszczone(zabki w pudelkach byly polamane, co swiadczy ze paczka ta byla duzo razy rzucana). Od tamtej pory mam lekki wstret do PP.

05.11.2009
06:37
[7]

rvc [ MORO ]

"Do tego aparat w kartonie od aparatu (innego, ale zawsze)... Ech.."

Znaczy na oryginalnym opakowaniu napisałeś adres i fruu?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.