GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Windows 7. Zmiana adressu Mac.

04.11.2009
23:13
[1]

Felixian [ Pretorianin ]

Windows 7. Zmiana adressu Mac.

Coz.. znalazlem pare porad na internecie ale gry wchodze w opcje i daje na zakladke zawansowane/advanced. Nie mam tam opcji networkaddress..

MA ktos jakis pomysl ?

05.11.2009
00:21
[2]

Narmo [ nikt ]

Skorzystaj z jakiegoś programu do zmiany MAC'a.

05.11.2009
08:13
[3]

Rezor [ NIN ]

Od zawsze w ten sam sposób zmieniało sie mac adress:
Menadżer urządzeń > właściwości Karty sieciowej > zaawansowane

alternatywa:


Windows 7. Zmiana adressu Mac. - Rezor
© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.