Felixian [ Pretorianin ]
Windows 7. Zmiana adressu Mac.
Coz.. znalazlem pare porad na internecie ale gry wchodze w opcje i daje na zakladke zawansowane/advanced. Nie mam tam opcji networkaddress..
MA ktos jakis pomysl ?
Narmo [ nikt ]
Skorzystaj z jakiegoś programu do zmiany MAC'a.
Rezor [ NIN ]
Od zawsze w ten sam sposób zmieniało sie mac adress:
Menadżer urządzeń > właściwości Karty sieciowej > zaawansowane
alternatywa: