GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jdownloader - Wolne pobieranie.

04.11.2009
21:02
[1]

Damian1539 [ Legend ]

Jdownloader - Wolne pobieranie.

Witajcie. Ostatnio mam mały problem z programem jdownloader. Mam internet z Neostrady 2 mb/s. Normalnie wszystko mi się pobiera z prędkością około 240-250 kb/s. Ostatnio coraz częściej zaczyna mi się pobierać dana część wolniej. Jeśli ją zatrzymam, wyłącze program i włączę z powrotem to pobiera normalnie. Wątpię też żeby było to jakieś przeciążenie tego że za dużo osób pobiera dany plik. Mało prawdopodobne żeby tak dużo osób pobierało kilka odcinków serialu. Wersje mam najnowszą, wszystkie aktualizacje instaluje. Na RS mam konto premium. Ktoś wie czego to jest problem?

05.11.2009
03:43
[2]

Damian1539 [ Legend ]

A teraz zrobiło się coś nowego. Normalnie mogę ściągać przez przeglądarkę z RS ale przez program nie mogę. ->


Jdownloader - Wolne pobieranie. - Damian1539
05.11.2009
03:48
[3]

janek09091 [ Generaďż˝ ]

Przed chwilą to samo mi wyskoczyło.

Invalid account, i czeka 3 minuty na odświeżenie ip jakby chciał jechać z free.

Wrzuciłem póki co pliki do free download managera.

05.11.2009
14:35
[4]

Damian1539 [ Legend ]

Janek09091 -> A możesz polecić jakiś darmowy podobny program, który sam ściąga i korzysta z konta premium? Z free idzie strasznie wolno a co chwilę wywala mi konto premium, a nie chce mi się co 10 minut wklejać linki do przeglądarki.

05.11.2009
23:26
[5]

Damian1539 [ Legend ]

Up. Dodam że teraz w dodatku jak chcę dodać nowe linki to mi wiesza cały program. Co się dzieje?

05.11.2009
23:30
[6]

janek09091 [ Generaďż˝ ]

Ja używam do firefoksa flashgota + free download managera.

Zaznaczam na warezie linki i klikam prawym pobierz zaznaczone.
Wpisuje jednorazowo dane do konta premium i leci.

05.11.2009
23:32
[7]

Damian1539 [ Legend ]

Ale mi chodzi o jakiś taki program żebym mógł uruchamiać ze skróty na pulpicie. Nie chcę tak kombinować z tymi flashami itd gdyż nie ściągam dość często. Kilka może sezonów jakiegoś serialu na miesiąc i tyle.

05.11.2009
23:39
smile
[8]

-=BROGI23=- [ Senator ]

Flashget (nie flashgot), albo rapid express ;)

05.11.2009
23:39
[9]

janek09091 [ Generaďż˝ ]

Ale tutaj nie ma nic do kombinowania.

Flashgot to rozszerzenie do foksa który łapie free download managera.

Zaznaczasz linki, klikasz pobierz i z automatu wszystkie linki lądują w zewnętrznym programie fdm.

05.11.2009
23:53
[10]

Damian1539 [ Legend ]

A rozumiem że mogę wtedy obserwować czy są pliki online, ile się będą pobierać itd?

06.11.2009
00:00
[11]

janek09091 [ Generaďż˝ ]

Nie możesz. Dlatego trzymam jdwonloadera jako sprawdzaczka czy pliki żyją.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.