
DiSavill [ Centurion ]
wewnetrzne ip - hostowanie serwerow
Witam!
Mam problem, otóż mam router D-Link DI 524 (chyba taki) i chciałem sobie zhostować na warcrafcie 3 server. Mam wewnętrzne ip, na dwóch kompach, jak jest podłączone bezpośrednio do kompa to jest zewnętrzne. Czy mógłbym jakoś zhostować serwer na W3 nie odłączając 2 kompa od neta (bo chce se z bratem pograć). Przekierowanie portów dało tylko tyle że można wbić ale nie widać go na liście (wpisuje się nazwę serwa do okienka i daje connect). Bez przekierowanych portów było widać ale nie dało się wbić.
Pomóżcie proszę.
Narmo [ nikt ]
Edit: Załóż serwer na Battlenet to wszyscy będą go widzieć.
DiSavill [ Centurion ]
właśnie zakładam server na Bnecie i zrobilem to z tego poradnika i nie widac servow tak jak pisalem mozna wbic ale go nie widac
DiSavill [ Centurion ]
Już nie ważne samo się naprawiło nie wiem jak ale ważne że działa :)