GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

wewnetrzne ip - hostowanie serwerow

04.11.2009
20:00
smile
[1]

DiSavill [ Centurion ]

wewnetrzne ip - hostowanie serwerow

Witam!
Mam problem, otóż mam router D-Link DI 524 (chyba taki) i chciałem sobie zhostować na warcrafcie 3 server. Mam wewnętrzne ip, na dwóch kompach, jak jest podłączone bezpośrednio do kompa to jest zewnętrzne. Czy mógłbym jakoś zhostować serwer na W3 nie odłączając 2 kompa od neta (bo chce se z bratem pograć). Przekierowanie portów dało tylko tyle że można wbić ale nie widać go na liście (wpisuje się nazwę serwa do okienka i daje connect). Bez przekierowanych portów było widać ale nie dało się wbić.

Pomóżcie proszę.

04.11.2009
20:02
[2]

Narmo [ nikt ]



Edit: Załóż serwer na Battlenet to wszyscy będą go widzieć.

04.11.2009
20:06
[3]

DiSavill [ Centurion ]

właśnie zakładam server na Bnecie i zrobilem to z tego poradnika i nie widac servow tak jak pisalem mozna wbic ale go nie widac

05.11.2009
19:07
[4]

DiSavill [ Centurion ]

Już nie ważne samo się naprawiło nie wiem jak ale ważne że działa :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.