50groszy:) [ Konsul ]
wojsko polskie wyposażenia itp itd
oto wątek w którym będziemy dyskutować o wyposażeniu wojska polskiego i co byście chcieli żeby zostało wprowadzone z polskich konstrukcji albo zagranicznych.
broń bardzo przypominająca famasa może zostanie kiedyś wprowadzona.
Proszę o stworzenie regulaminu dla karczmy.
Trael [ Mr. Overkill ]
Nie, nie będzie. We wnioskach ppor. inż. Michał Binka stwierdził, że kbk AK nie nadaje się do modernizacji na broń w układzie bezkolbowym.
50groszy:) [ Konsul ]
a to dlaczego jeśli wiesz to podziel się informacjami i powiedz czy według ciebie to dobra decyzja
MasheronRychu [ Konsul ]
mnie ta bron bardziej przypomina sg 552 commando
Trael [ Mr. Overkill ]
Z prostej przyczyny, że dotarliśmy na koniec drogi zwanej "możliwości modyfikacji i rozwijania kbk AK". Czy to dobrze? Jasne, że tak. Trzeba w końcu zaprojektować broń od podstaw spełniającą wymogi obecnego pola walki.
MasheronRychu ----> Taa podobieństwo jak pomiędzy Porshe a Fiatem ---->
Caine [ Legend ]
50groszy:) [ Konsul ]
trael znasz sie na broni bądź moderatorem wątku i podaj info jakbyś znał jakieś nowe projekty broni które prawdopodbie według ciebie trafią na wyposażenie