GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

wojsko polskie wyposażenia itp itd

04.11.2009
19:09
[1]

50groszy:) [ Konsul ]

wojsko polskie wyposażenia itp itd

oto wątek w którym będziemy dyskutować o wyposażeniu wojska polskiego i co byście chcieli żeby zostało wprowadzone z polskich konstrukcji albo zagranicznych.
broń bardzo przypominająca famasa może zostanie kiedyś wprowadzona.
Proszę o stworzenie regulaminu dla karczmy.

04.11.2009
19:17
[2]

Trael [ Mr. Overkill ]

Nie, nie będzie. We wnioskach ppor. inż. Michał Binka stwierdził, że kbk AK nie nadaje się do modernizacji na broń w układzie bezkolbowym.

04.11.2009
19:25
[3]

50groszy:) [ Konsul ]

a to dlaczego jeśli wiesz to podziel się informacjami i powiedz czy według ciebie to dobra decyzja

04.11.2009
19:27
[4]

MasheronRychu [ Konsul ]

mnie ta bron bardziej przypomina sg 552 commando

04.11.2009
19:34
[5]

Trael [ Mr. Overkill ]

Z prostej przyczyny, że dotarliśmy na koniec drogi zwanej "możliwości modyfikacji i rozwijania kbk AK". Czy to dobrze? Jasne, że tak. Trzeba w końcu zaprojektować broń od podstaw spełniającą wymogi obecnego pola walki.

MasheronRychu ----> Taa podobieństwo jak pomiędzy Porshe a Fiatem ---->


wojsko polskie wyposażenia itp itd - Trael
04.11.2009
19:41
[6]

Caine [ Legend ]


04.11.2009
19:45
[7]

50groszy:) [ Konsul ]

trael znasz sie na broni bądź moderatorem wątku i podaj info jakbyś znał jakieś nowe projekty broni które prawdopodbie według ciebie trafią na wyposażenie

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.