c3rsH [ Pretorianin ]
Neverwinter Nights - czy warto kupić
Witam!
Zastanawiam się nad kupnem w/w klasyku cRPG. Może macie jakieś opinie/sugestie związane z tą grą?
Pozdrawiam.
Narmo [ nikt ]
https://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=1113 <-- Recenzja
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=900582 <-- Opinie graczy
c3rsH [ Pretorianin ]
no szkoda bo nie mam abonamentu na recenzje bo miałem ochotę przeczytać
Trael [ Mr. Overkill ]
Ja kupiłem jakiś rok temu i nie narzekam. Przechodzę sobie powoli kiedy mam ochotę. Jak skończę to przede mną jeszcze rozszerzenia, które podobno są lepsze od podstawki.
Więc jeśli ktoś lubi takie RPG to raczej nie rozczaruje się po zakupie. Tym bardziej, że teraz NWN kosztuje grosze. Jak na dla mnie to jedno z lepszych cRPG w historii.
frer [ God of Death ]
Trael --> Dodatek Hordes of the Underdark (chyba taki miał tytuł?) jest o wiele lepszy od podstawówki. Jednak ten drugi (a praktycznie pierwszy jeśli patrzeć chronologicznie) jakoś nie zachwyca.
Radaar [ Skazany na Shawshank ]
skonczylem wersje podstawowa i dwa dodatki. bawilem sie swietnie, szczegolnie przy drugim dodatku.
mozna czepic sie lokacji, ktore byly wizualnie dosc podobne, ale mi to w niczym nie przeszkadzalo. fabula, podobno banalna, zaintrygowala mnie i nie nudzilem sie ani przez chwile. kilka momentow fabularnych zapadlo mi bardzo pozytywnie w pamieci :)
pamietaj tylko, zeby spatchowac gre po instalacji, najnowszy patch to 1.69 :)
a, i muzyka - bardzo nastrojowa, duzy plus za to :)
polecam serdecznie i pozdrawiam :)
Trael [ Mr. Overkill ]
frer--> Jeśli ten pierwszy będzie na poziomie podstawki to się nie obrażę :)
ambu_ [ Konsul ]
U mnie lezy na polce w extra klasyce od kilku lat, jakos nie moge sie zmusic :) Zawsze wole wrocic do Baldura niz rozpoczynac nvn.
c3rsH [ Pretorianin ]
Radaar --> A czy najnowszym polskim patchem nie jest 1.68? Bo coś słyszałem że 1.69 to jest do angielskiej wersji językowej.
Trael [ Mr. Overkill ]
Są dwie wersje. Oficjalna 1.69 CD-Projektu i nieoficjalna fanowska (lepiej przetłumaczona).
Janczes [ You'll never walk alone ]
Nie, nie polecam. Kwestia gustu... Ten rodzaj gier zupelnie do mnie nie przemawia..
Andruskill [ Megajebutron ]
Gra świetna polecam!
c3rsH [ Pretorianin ]
A co z patchami do dodatków? I czy te dodatki są osobnymi czy na podstawkę się je instaluje?