GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Neverwinter Nights - czy warto kupić

04.11.2009
19:03
[1]

c3rsH [ Pretorianin ]

Neverwinter Nights - czy warto kupić

Witam!
Zastanawiam się nad kupnem w/w klasyku cRPG. Może macie jakieś opinie/sugestie związane z tą grą?
Pozdrawiam.

04.11.2009
19:06
[2]

Narmo [ nikt ]

https://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=1113 <-- Recenzja
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=900582 <-- Opinie graczy

04.11.2009
19:08
[3]

c3rsH [ Pretorianin ]

no szkoda bo nie mam abonamentu na recenzje bo miałem ochotę przeczytać

04.11.2009
19:10
[4]

Trael [ Mr. Overkill ]

Ja kupiłem jakiś rok temu i nie narzekam. Przechodzę sobie powoli kiedy mam ochotę. Jak skończę to przede mną jeszcze rozszerzenia, które podobno są lepsze od podstawki.
Więc jeśli ktoś lubi takie RPG to raczej nie rozczaruje się po zakupie. Tym bardziej, że teraz NWN kosztuje grosze. Jak na dla mnie to jedno z lepszych cRPG w historii.

04.11.2009
19:17
[5]

frer [ God of Death ]

Trael --> Dodatek Hordes of the Underdark (chyba taki miał tytuł?) jest o wiele lepszy od podstawówki. Jednak ten drugi (a praktycznie pierwszy jeśli patrzeć chronologicznie) jakoś nie zachwyca.

04.11.2009
19:19
[6]

Radaar [ Skazany na Shawshank ]

skonczylem wersje podstawowa i dwa dodatki. bawilem sie swietnie, szczegolnie przy drugim dodatku.

mozna czepic sie lokacji, ktore byly wizualnie dosc podobne, ale mi to w niczym nie przeszkadzalo. fabula, podobno banalna, zaintrygowala mnie i nie nudzilem sie ani przez chwile. kilka momentow fabularnych zapadlo mi bardzo pozytywnie w pamieci :)

pamietaj tylko, zeby spatchowac gre po instalacji, najnowszy patch to 1.69 :)

a, i muzyka - bardzo nastrojowa, duzy plus za to :)

polecam serdecznie i pozdrawiam :)

04.11.2009
19:23
[7]

Trael [ Mr. Overkill ]

frer--> Jeśli ten pierwszy będzie na poziomie podstawki to się nie obrażę :)

04.11.2009
19:28
[8]

ambu_ [ Konsul ]

U mnie lezy na polce w extra klasyce od kilku lat, jakos nie moge sie zmusic :) Zawsze wole wrocic do Baldura niz rozpoczynac nvn.

04.11.2009
19:28
[9]

c3rsH [ Pretorianin ]

Radaar --> A czy najnowszym polskim patchem nie jest 1.68? Bo coś słyszałem że 1.69 to jest do angielskiej wersji językowej.

04.11.2009
19:38
[10]

Trael [ Mr. Overkill ]

Są dwie wersje. Oficjalna 1.69 CD-Projektu i nieoficjalna fanowska (lepiej przetłumaczona).

04.11.2009
20:03
[11]

Janczes [ You'll never walk alone ]

Nie, nie polecam. Kwestia gustu... Ten rodzaj gier zupelnie do mnie nie przemawia..

04.11.2009
20:04
[12]

Andruskill [ Megajebutron ]

Gra świetna polecam!

05.11.2009
19:09
[13]

c3rsH [ Pretorianin ]

A co z patchami do dodatków? I czy te dodatki są osobnymi czy na podstawkę się je instaluje?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.