
Zielona Żabka [ Rock-n-Rolla ]
Czinkłeczento

PUNI$HER [ Snajper ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=9655832&N=1
umcy_bumcy_um [ Pretorianin ]
Umierają wątki o 12 to nikt ich nie ogląda!!

jasonxxx [ Szeryf ]
O matko... Cóż to jest:O ?
"wsiadaj mała ej będzie dobra faza,
ma homologację na butlę do listopada"
...

Tasak221 [ Pretorianin ]
Fajne :p "Będziemy sie całowac za moim garażem" :D