GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dobry Surrival Horror :)

04.11.2009
17:21
[1]

faner [ Druid Ewenement ]

Dobry Surrival Horror :)

Polecicie jakiś dobry SH? Mam już Suffering - Złota Edycja, Resiedent Evil 3, From Dusk Till Down, Dracula, Call of Cthulhu, Stubbs the zombie, Cold Fear i pierwszą część Penumbry xD.

04.11.2009
17:22
[2]

ppaatt1 [ Trekker ]

Silent hill - podstawa Surivali. Mowa oczywiście tylko o 1 i 2.


04.11.2009
17:24
[3]

raziel88ck [ Legend ]

Resident Evil 4,5
Obscure
F.E.A.R. 1,2 z dodatkami

04.11.2009
17:24
smile
[4]

Janczes [ You'll never walk alone ]

Troche klasyki? :)
Blair Witch Project 1. 2 jest taka sobie, w 3 nie gralem... A Silent Hill? Probowales? ja zaczalem od 4 ale jest cieniutka... I obowiazkowo Resident Evil 4.. To jest mistrzostwo :D
[edit]
aaa i jeszcze goraco polecam ShadowGround i SG Survivor :)

04.11.2009
18:17
smile
[5]

faner [ Druid Ewenement ]

Obscure grałem, nie podoba mi się.
F.E.A.R - zaliczyłem wszystkie.
Blair With Project 1 - grałem, niezłe.

SG i SG - S, mam nie grałem jeszcze, kiedyś było w CDA.

A co myślicie nad Condemmend? Na pewno kupię RE 4 i coś jeszcze...

Aha, i mam jeszcze Ghost Hunter na PS2.

04.11.2009
18:24
[6]

Damian1539 [ Legend ]

Ostatnio wyszła gra SAW. Ja nie mówię że to Survival Horror ale można zagrać.

04.11.2009
18:38
[7]

zoloman [ Legend ]

Saw jest naprawdę niezły, warto się zainteresować.

Ale jak masz PS2 to oprócz wspomnianych Silentów obowiązkowo: Forbidden Siren, Haunting Ground i Clock Tower 3.

04.11.2009
18:47
[8]

Obscure [ ExcalibuR ]

Patrz mój nick xD Silent Hill 2 część

04.11.2009
20:38
smile
[9]

EryczQ [ Pretorianin ]

RE4 i RE5.

04.11.2009
20:47
[10]

Mysza [ ]

RE4 i RE5, to nie survival-horrory, tylko survival-shootery.

04.11.2009
23:20
smile
[11]

Janczes [ You'll never walk alone ]

A co myślicie nad Condemmend?

wylecialo mi z głowy.... BIERZ OD RAZU !!! TA GRA NAPRAWDE WYMIATA !!!

04.11.2009
23:23
[12]

Ambitny Łoś [ Wielki Przedwieczny ]

Ja też polecam Condemned. A Silent Hille to wszystkie :) Obscure jest bardzo fajny, szczególnie dwójka, najlepiej się gra w dwie osoby :D

04.11.2009
23:27
smile
[13]

amadi1 [ ElMundo ]

Czemu tu Penumbra nie padła? Wszystkie trzy części = mistrz!

05.11.2009
00:26
[14]

ppaatt1 [ Trekker ]

A Silent Hille to wszystkie
Tylko zaczynaj od 1 i 2, 3 i 4 olej, można potem zagrać jako ciekawostkę. Prawdziwa moc i co najważniejsze strach jest w pierwszych częściach. Kolejne już tak nei straszą (do dziś uważam że Silent hill 1 to najstraszniejsza gra w historii).

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.