faner [ Druid Ewenement ]
Dobry Surrival Horror :)
Polecicie jakiś dobry SH? Mam już Suffering - Złota Edycja, Resiedent Evil 3, From Dusk Till Down, Dracula, Call of Cthulhu, Stubbs the zombie, Cold Fear i pierwszą część Penumbry xD.
ppaatt1 [ Trekker ]
Silent hill - podstawa Surivali. Mowa oczywiście tylko o 1 i 2.
raziel88ck [ Legend ]
Resident Evil 4,5
Obscure
F.E.A.R. 1,2 z dodatkami

Janczes [ You'll never walk alone ]
Troche klasyki? :)
Blair Witch Project 1. 2 jest taka sobie, w 3 nie gralem... A Silent Hill? Probowales? ja zaczalem od 4 ale jest cieniutka... I obowiazkowo Resident Evil 4.. To jest mistrzostwo :D
[edit]
aaa i jeszcze goraco polecam ShadowGround i SG Survivor :)

faner [ Druid Ewenement ]
Obscure grałem, nie podoba mi się.
F.E.A.R - zaliczyłem wszystkie.
Blair With Project 1 - grałem, niezłe.
SG i SG - S, mam nie grałem jeszcze, kiedyś było w CDA.
A co myślicie nad Condemmend? Na pewno kupię RE 4 i coś jeszcze...
Aha, i mam jeszcze Ghost Hunter na PS2.
Damian1539 [ Legend ]
Ostatnio wyszła gra SAW. Ja nie mówię że to Survival Horror ale można zagrać.
zoloman [ Legend ]
Saw jest naprawdę niezły, warto się zainteresować.
Ale jak masz PS2 to oprócz wspomnianych Silentów obowiązkowo: Forbidden Siren, Haunting Ground i Clock Tower 3.
Obscure [ ExcalibuR ]
Patrz mój nick xD Silent Hill 2 część

EryczQ [ Pretorianin ]
RE4 i RE5.
Mysza [ ]
RE4 i RE5, to nie survival-horrory, tylko survival-shootery.

Janczes [ You'll never walk alone ]
A co myślicie nad Condemmend?
wylecialo mi z głowy.... BIERZ OD RAZU !!! TA GRA NAPRAWDE WYMIATA !!!
Ambitny Łoś [ Wielki Przedwieczny ]
Ja też polecam Condemned. A Silent Hille to wszystkie :) Obscure jest bardzo fajny, szczególnie dwójka, najlepiej się gra w dwie osoby :D

amadi1 [ ElMundo ]
Czemu tu Penumbra nie padła? Wszystkie trzy części = mistrz!
ppaatt1 [ Trekker ]
A Silent Hille to wszystkie
Tylko zaczynaj od 1 i 2, 3 i 4 olej, można potem zagrać jako ciekawostkę. Prawdziwa moc i co najważniejsze strach jest w pierwszych częściach. Kolejne już tak nei straszą (do dziś uważam że Silent hill 1 to najstraszniejsza gra w historii).