
Bibibi [ Pretorianin ]
Dokańczamy nazwę filmu
Owszem, wątek jest w pewnym STOPNIU ściągnięty z
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=9628981&N=1
Ale moim zdaniem z grami jest łatwo, wchodzisz w encyklopedie, wpisujesz początek, i wyskakują ci wszystkie gry z taką nazwą. A więc spróbujmy z filmami :).
Zabawa polega na tym że pierwsza osoba (w tym wypadku ja) podaje pierwsze 2 litery jakiegoś tytułu filmu a osoba po niżej musi skończyć i podać początek nazwy następnego filmu.
Tytuły mają być podawane w polskiej wersji, np. nie District 9 tylko Dystrykt 9.
Za każdym razem jak mama ogląda taniec z gwiazdami (ja nie oglądam) i czasami słyszę jak to wszyscy tam mówią że pierwsza para ma najtrudniej, a u mnie będzie na odwrót :)
Dy...
aterazione [ Senator ]
Dystrykt 9
Wy...
a tak wogóle to też już było