
umcy_bumcy_um [ Pretorianin ]
Problem - jaką opcję wybrać?
Kurczę no znowu mam dylemat co wybrać <MYŚLI>
Bo kurczę jutro nie mam dwóch pierwszych lekcji i mam na 10 i teraz nie wiem jak wykorzystać ten fakt ?!
OPCJA 1
Iść spać o normalnej porze, czyli o 23 i spać 9 godzin i wstać wyspany i dobrze się czuć.
OPCJA 2
Napierdzielać do 2 na kompie i spać jak zwykle te 6 godzin i wstać przymulony?
Co wybrać jaka opcja jest lepsza <myśli>
bezlerg66 [ Senator ]
OPCJA 3
Utop się.

-=Esiu=- [ Everybody lies ]
Jakie Ty masz problemy o ja pier****...