GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem - jaką opcję wybrać?

04.11.2009
15:03
smile
[1]

umcy_bumcy_um [ Pretorianin ]

Problem - jaką opcję wybrać?

Kurczę no znowu mam dylemat co wybrać <MYŚLI>
Bo kurczę jutro nie mam dwóch pierwszych lekcji i mam na 10 i teraz nie wiem jak wykorzystać ten fakt ?!

OPCJA 1
Iść spać o normalnej porze, czyli o 23 i spać 9 godzin i wstać wyspany i dobrze się czuć.

OPCJA 2
Napierdzielać do 2 na kompie i spać jak zwykle te 6 godzin i wstać przymulony?

Co wybrać jaka opcja jest lepsza <myśli>

04.11.2009
15:03
[2]

bezlerg66 [ Senator ]

OPCJA 3

Utop się.

04.11.2009
15:04
smile
[3]

-=Esiu=- [ Everybody lies ]

Jakie Ty masz problemy o ja pier****...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.