GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szukam przepisu na ciasteczka.

04.11.2009
14:14
smile
[1]

KubaMaxx [ Pretorianin ]

Szukam przepisu na ciasteczka.

Witam!
Wiem, ze to nie jest forum kulinarne, ale może znajdzie się ktoś uprzejmy co zna się na robieniu ciastek albo zna jakiś łatwy i szybki przepis?
Z góry thx :)

04.11.2009
14:17
[2]

Rebel Mr Spanky [ Generaďż˝ ]



DODAJ WIĘCEJ DROŻDŻÓW I TROCHĘ CUKRU I BĘDZIE CIASTECZKO

[3] a co mi moga zrobic takie małe ciasteczka?

04.11.2009
14:18
[3]

taki_jeden [ Legionista ]

uwazaj na ciasteczka

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.