
wydolny_pławikonik [ Konsul ]
Nauka jazdy - tak ksztalca tempakow
Co wyjdzie z takiego kursanta? Samobojca. Bedzie sam wjezdzal pod pociag bo tak go nauczyli. Kkkk.... :( :( :(

ambu_ [ Konsul ]
Moj kolega dobre kilka lat temu rozwalil samochod egzaminacyjny - na egzaminie ofcors. Przyznal sie dopiero kilka lat pozniej dlaczego zdał za drugim razem. :D
Regis [ ]
Gratulować to można instruktorowi. Kursant pod zamknięty szlaban nie wjechał, co może oznaczać tylko dwie rzeczy: instruktor zagapił się i pozwolił wjechać pod opadający szlaban (ew. przeoczył sygnalizację), albo kursantowi zgasł silnik, co może się zdarzyć, szczególnie na początku. W obu przypadkach sytuację powinien kontrolować instruktor. Powinien też odpowiednio zareagować - od momentu rozpoczęcia sygnalizowania przejazdu pociągu do jego przejechania mija duuużo czasu...