GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nauka jazdy - tak ksztalca tempakow

04.11.2009
14:11
smile
[1]

wydolny_pławikonik [ Konsul ]

Nauka jazdy - tak ksztalca tempakow



Co wyjdzie z takiego kursanta? Samobojca. Bedzie sam wjezdzal pod pociag bo tak go nauczyli. Kkkk.... :( :( :(

04.11.2009
14:15
smile
[2]

ambu_ [ Konsul ]

Moj kolega dobre kilka lat temu rozwalil samochod egzaminacyjny - na egzaminie ofcors. Przyznal sie dopiero kilka lat pozniej dlaczego zdał za drugim razem. :D

04.11.2009
14:19
[3]

Regis [ ]

Gratulować to można instruktorowi. Kursant pod zamknięty szlaban nie wjechał, co może oznaczać tylko dwie rzeczy: instruktor zagapił się i pozwolił wjechać pod opadający szlaban (ew. przeoczył sygnalizację), albo kursantowi zgasł silnik, co może się zdarzyć, szczególnie na początku. W obu przypadkach sytuację powinien kontrolować instruktor. Powinien też odpowiednio zareagować - od momentu rozpoczęcia sygnalizowania przejazdu pociągu do jego przejechania mija duuużo czasu...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.