
Syker [ Legionista ]
TYLKO STRZELAJ
Witam!
Widząc nową produkcje przygotówek, wyścigów, zręcznościówek, nie cieszą mi oka i wcale nie zachęcają do nabycia. Wiele dobrych gier z elegancką fabułą w akcji strzelnianki, wygasło. Teraz gry z cyklu horroru wyglądają jak "pic na wodę". Zapomnieliśmy o klimatach Bloodline- uśpione zło, Resident Evli 3, Silent Hill. Twórcy gier zajęli się grafiką i zapomnieli o dobrej fabule. Kole mnie to w sercu, czym wyższe detale tym banalniejsza fabua. Więcej shoot-erów ? moim zdaniem tak, ale niech mają tą fabue, nie muszą błyszczeć detalami. Czasem więcej atrakcji sprawia strzelanina w Flash Game niż w normalnej grze PC.
wydolny_pławikonik [ Konsul ]
Zobacz czy sie da zagrac w Crysisa.
N0wak [ Generaďż˝ ]
Shootery z wspaniala fabula i klimatem tez sie zdarzaja... Chociazby The Darkness czy Bioshock
Mikołaj™ [ Konsul ]
N0wak - się pisza fabua a nie fabuła... kto Cię tego uczył ;o
Gry są po prostu coraz bardziej casualowe, już nie ma tego zgrzytu zębów przy przechodzeniu jednego potwora setki razy. Smutne...
Syker [ Legionista ]
czy one mają fabułę, nie jestem przekonany co do niej. Tam nie musimy się tak skupiać na określonych wątkach