GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kupno oraz podłączenie

04.11.2009
13:06
[1]

Bukol88 [ _-LORD VADER-_ ]

Kupno oraz podłączenie

Witam
Chciałbym się zapytać w takiej sprawie otóż chciałbym sobie dokupić
kartę graficzną ATI RADEON HD4650 1GB, bo chcę podłączyć w dual-u
i tu moje pytanie da to jakiś lepszy efekt w dual-u czy raczej marnie
średni? ceny tych kart już znam więc nie ma tragedii.

Moj sprzęt:
- Płyta główna: GA-G31M-ES2C 1.1 - socket 775
- Procesor: CORE 2 QUAD 2.33GHz "8200"
- Pamięć: DIMM 4GB DDR2
- Grafika: PCI-E 1GB RADEON HD4650

04.11.2009
13:32
[2]

VOSTOK [ Dungeon Master ]

Model zasilacza podaj, co 2 GPU to nie jeden.

04.11.2009
13:38
[3]

Narmo [ nikt ]

I gdzie niby chcesz sie włożyć? Przecież ta płyta główna nie ma tylu złącz. Więc ani 2x GF, ani 2x Radeon nie wsadzisz.

04.11.2009
13:39
[4]

wydolny_pławikonik [ Konsul ]

Sprubuj w zlacze usb.

04.11.2009
14:26
[5]

PrzemoDZ [ kebab w bulce ]

1. Twoja płyta główna nie obsługuje ani CF, anie SLI więc to nie będzie działać (nie ma nawet drugiego PCI-E 16X więc nie miał byś gdzie drugiej karty włożyć)

2. Nie ma sensu łączyć w CrossFire takiego shitu jak HD4650.

04.11.2009
15:25
[6]

Cougar/ALV'Y [ 3DFX is still alive ]

Możliwe jest użycie dopalacza-karty 3d (popularny akcelerator), która wspomaga zintegrowaną kartę graficzną. Wyniki są porażające-może idź w tym kierunku?
ALe w twoim przypadku.. (twoim zamiarem)..Nie wsadzisz tam dwóch kart :)
Więc..nie kombinuj

04.11.2009
15:49
[7]

Bukol88 [ _-LORD VADER-_ ]

Ok dzięki, a która karta jest wydajniejsza od tej którą posiadam?
oglądałem za GeForce ale kurde nie znam się jedne mają 1GB
pamięci a chodzą gorzej niż te co mają 512MB może ktoś doradzić?
Z góry dzięki

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.