Bukol88 [ _-LORD VADER-_ ]
Kupno oraz podłączenie
Witam
Chciałbym się zapytać w takiej sprawie otóż chciałbym sobie dokupić
kartę graficzną ATI RADEON HD4650 1GB, bo chcę podłączyć w dual-u
i tu moje pytanie da to jakiś lepszy efekt w dual-u czy raczej marnie
średni? ceny tych kart już znam więc nie ma tragedii.
Moj sprzęt:
- Płyta główna: GA-G31M-ES2C 1.1 - socket 775
- Procesor: CORE 2 QUAD 2.33GHz "8200"
- Pamięć: DIMM 4GB DDR2
- Grafika: PCI-E 1GB RADEON HD4650
VOSTOK [ Dungeon Master ]
Model zasilacza podaj, co 2 GPU to nie jeden.
Narmo [ nikt ]
I gdzie niby chcesz sie włożyć? Przecież ta płyta główna nie ma tylu złącz. Więc ani 2x GF, ani 2x Radeon nie wsadzisz.
wydolny_pławikonik [ Konsul ]
Sprubuj w zlacze usb.
PrzemoDZ [ kebab w bulce ]
1. Twoja płyta główna nie obsługuje ani CF, anie SLI więc to nie będzie działać (nie ma nawet drugiego PCI-E 16X więc nie miał byś gdzie drugiej karty włożyć)
2. Nie ma sensu łączyć w CrossFire takiego shitu jak HD4650.
Cougar/ALV'Y [ 3DFX is still alive ]
Możliwe jest użycie dopalacza-karty 3d (popularny akcelerator), która wspomaga zintegrowaną kartę graficzną. Wyniki są porażające-może idź w tym kierunku?
ALe w twoim przypadku.. (twoim zamiarem)..Nie wsadzisz tam dwóch kart :)
Więc..nie kombinuj
Bukol88 [ _-LORD VADER-_ ]
Ok dzięki, a która karta jest wydajniejsza od tej którą posiadam?
oglądałem za GeForce ale kurde nie znam się jedne mają 1GB
pamięci a chodzą gorzej niż te co mają 512MB może ktoś doradzić?
Z góry dzięki