taki_jeden [ Legionista ]
co myslicie o tym gostku ?
ja mysle ze tak wyglada wielu uztkownikow tego forum....
zal
tomazzi [ Flash YD ]
Było...
zal

Bukol88 [ _-LORD VADER-_ ]
Stare jak świat, a tym bardziej nudne jak flaki z olejem
jasonxxx [ Szeryf ]
O, to przecież Gangstah.

wydolny_pławikonik [ Konsul ]
Dno :(

Mikołaj™ [ Konsul ]
To ostatnia rzecz jaką bym się spodziewał że ktokolwiek może umieścić na tym forum. Ludzie, zapomnijcie wreszcie o tym, to jest już oklepane że połowa z was zna to na pamięć :)