MasheronRychu [ Konsul ]
pulpit
witam, wie ktos moze jak zmienic standardowy pulpit na taki jak na obrazku w windowsie 7?
wydolny_pławikonik [ Konsul ]
sciagnij nakladke windows 7
BuBaZ [ szary user ]