GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Palm Tx Handheld

04.11.2009
12:20
smile
[1]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

Palm Tx Handheld

Cześć.

Jest do zrobienia deal :)
Potrzebuję zdobyć ok 30 sztuk wymienionych w tytule PDa.
Nie ważne czy będą nowe czy też używane - mają działać.

Wiem,że w Polsce są już tego resztki, a więc koncentruję się raczej na rynku zachodnim (UK, USA) choć Polska całkowicie nie odpada.

Oczywiście do takich zakupów potrzeban będzie także faktura VAT, jako że użądzenia idą do pewnej firmy.

Tak więc - czy może ktoś z Was ma jakieś dojścia do masowych ilości tegoż sprzętu?Jeśli tak to bardzo prosiłbym o info.
Ja już powysyłałem maile z zapytaniami do sprzedawców z USA i czekam na odpowiedź.
Może się uda :)

Pozdro.

04.11.2009
12:33
smile
[2]

Regis [ ]

Hurtowe ilości sprzętu (rewelacyjnego, tak na marginesie ;) ), który miał premierę jakieś 4 lata temu? Nie za późno? :)

04.11.2009
12:34
smile
[3]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

Zgadza się.

Mnie to też troszkę zadziwiło ale cóż - jest zlecenie na taki właśnie sprzęt, innego nie chcą :)

60 już jedzie, potrzeba jeszcze z 50,ja mam w miarę możliwości załatwić ze 30.

04.11.2009
15:31
[4]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

łup

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.