GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Liroy mówi co myśli o Tede!

04.11.2009
09:34
smile
[1]

Ski_drow [ Konsul ]

Liroy mówi co myśli o Tede!

04.11.2009
09:38
[2]

PitbullHans [ Legend ]

Niech wyskoczą na gołe klaty i się pizgają o to kto więcej sprzedał.

04.11.2009
09:39
[3]

NEMROK19 [ Generaďż˝ ]

Dobrze mówi ,nie lubię tede bo jego muza jest do bani!!!

04.11.2009
09:40
[4]

raphunder [ Legend ]

By nagrał dissa, a nie się bawi w jakieś filmiki. Z resztą wszyscy by się ogarnęli (Peja przede wszystkim) i by sobie dissy 2.0 w formie filmików na YT darowali.

04.11.2009
09:42
[5]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

Jak patrze na niego, to wstyd mi ze urodzilem sie w Kielcach.

04.11.2009
09:47
[6]

faner [ Druid Ewenement ]

Liroy pozamiatał :D czekam na diss.

04.11.2009
09:55
smile
[7]

=D=2 [ Legend ]

Żali mi ich obu, co za zwierzęta.

04.11.2009
10:02
[8]

E_G300 [ Damian ]

[7] i wszystko jasne

04.11.2009
10:03
[9]

Niedzielny Gość [ YK42B Pulse Rifle ]

Generalnie w nosie mam wszystkich trzech panów.

04.11.2009
10:32
[10]

Mat3iz [ Legionista ]

A poda ktos link do filmiku gdzie Tede niby mowil o "starej szkole" ? (widzialem tylko te gdzie wypowiadal sie o Peji i "wiecie co robic") :D Z checia bym sobie obejrzal. Dzieki!

04.11.2009
11:05
[11]

Mr_Baggins [ Legend ]

"Liroy mówi co myśli".

Nie, najwyżej mówi...

04.11.2009
11:21
[12]

deTorquemada [ I Worship His Shadow ]

Nie słucham HH ale Peja i Liroy to wyjątki, lubię obu ... Liroya za luzackie podejście i "powera" a Peję za doświadczenie życiowe

04.11.2009
11:24
smile
[13]

Langert [ Generaďż˝ ]

Hehehe, Tedego to już wszyscy wyzywają hahaha

04.11.2009
11:50
[14]

BossManPL [ Generaďż˝ ]

heheh wojna raperów. Zachowują się jakby im ktoś podprowadził grabki z piaskownicy.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.