
Ski_drow [ Konsul ]
Liroy mówi co myśli o Tede!
PitbullHans [ Legend ]
Niech wyskoczą na gołe klaty i się pizgają o to kto więcej sprzedał.
NEMROK19 [ Generaďż˝ ]
Dobrze mówi ,nie lubię tede bo jego muza jest do bani!!!
raphunder [ Legend ]
By nagrał dissa, a nie się bawi w jakieś filmiki. Z resztą wszyscy by się ogarnęli (Peja przede wszystkim) i by sobie dissy 2.0 w formie filmików na YT darowali.
_Luke_ [ Death Incarnate ]
Jak patrze na niego, to wstyd mi ze urodzilem sie w Kielcach.
faner [ Druid Ewenement ]
Liroy pozamiatał :D czekam na diss.

=D=2 [ Legend ]
Żali mi ich obu, co za zwierzęta.
E_G300 [ Damian ]
[7] i wszystko jasne
Niedzielny Gość [ YK42B Pulse Rifle ]
Generalnie w nosie mam wszystkich trzech panów.
Mat3iz [ Legionista ]
A poda ktos link do filmiku gdzie Tede niby mowil o "starej szkole" ? (widzialem tylko te gdzie wypowiadal sie o Peji i "wiecie co robic") :D Z checia bym sobie obejrzal. Dzieki!
Mr_Baggins [ Legend ]
"Liroy mówi co myśli".
Nie, najwyżej mówi...
deTorquemada [ I Worship His Shadow ]
Nie słucham HH ale Peja i Liroy to wyjątki, lubię obu ... Liroya za luzackie podejście i "powera" a Peję za doświadczenie życiowe

Langert [ Generaďż˝ ]
Hehehe, Tedego to już wszyscy wyzywają hahaha
BossManPL [ Generaďż˝ ]
heheh wojna raperów. Zachowują się jakby im ktoś podprowadził grabki z piaskownicy.