GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kto z Was nie poszedł dzisiaj do szkoły?

04.11.2009
07:46
smile
[1]

porshe cayman 2007 [ Centurion ]

Kto z Was nie poszedł dzisiaj do szkoły?

No właśnie, są tu tacy, którzy nie poszli dzisiaj do szkoły?

Ja nie poszedłem ponieważ boli mnie ząb i w dodatku teraz jest sprawdzian z polskiego, na który kompletnie nie umiem.
Gorzej potem z rodzicami, jak im powiem o tym, gdyż oni wyszli z domu o 7, a ja mam lekcje o 7.15, więc nie wiedzą.
Do dentysty teraz sensu iść nie widzę bo ktoś mnie może zauwazyc.

04.11.2009
07:47
smile
[2]

kluha666 [ Legend ]

Fajnie.
Ja mam dziś dopiero na 12 :D (3 technikum :P)

04.11.2009
07:47
smile
[3]

Apocaliptiq [ Legend ]

Ja również nie poszedłem do szkoły. Trzeba troche odpoczac, nie? :P

04.11.2009
07:49
smile
[4]

janek09091 [ Generaďż˝ ]

Słaba wymówka. Szlaban na net/kompa/konsole przez 3 miechy bym ci dał.

04.11.2009
07:50
[5]

Soulcatcher [ end of winter ]

Ja również nie poszedłem :)

04.11.2009
07:52
smile
[6]

Hitmanio [ Legend ]

Ja się zastanawiam ^ ^

04.11.2009
07:53
[7]

NequliX [ Made in Poland. On a bed ]

od 21 lat chodze codziennie, szkola zycia hmm.

04.11.2009
07:53
[8]

porshe cayman 2007 [ Centurion ]

Soul --> :))

Apocaliptiq --> A to z jakiego powodu ;P?

Kurcze teraz nie wiem czy połozyc sie spać, czy może posiedzieć przy kompie, w kazdym momencie mogą przyjść rodzice z pracy ;/

04.11.2009
07:53
[9]

E_G300 [ Damian ]

Ja też nie poszedłem :)
Po co sie wugule óczyć to nie wiem

04.11.2009
07:55
[10]

gizio1 [ Generaďż˝ ]

A ja właśnie idę.

04.11.2009
07:56
[11]

Lethos. [ Generaďż˝ ]

Nie poszedłem, na WF, bo mam świńską grypę, ale zaraz wychodzę, bo klasówka z historii dzisiaj :)

04.11.2009
08:16
[12]

Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]

Nie poszedłem bo jestem chory :)

04.11.2009
08:35
[13]

Gonsiur [ Giga Drill Breaker!! ]

Tez nie poszedlem ;<

04.11.2009
08:38
[14]

vinni [ Visca El Barca ]

Nie poszedłem, bo chory jestem, wrócę dopiero w poniedziałek.

04.11.2009
08:40
smile
[15]

Łyczek [ Legend ]

Nie idem do szkoły ! Szkoła niby óczy ale nie lubiem jej !

04.11.2009
09:09
smile
[16]

Vittek [ Chor��y ]

Też nie poszedłem, bo chory jestem ;)

04.11.2009
09:09
[17]

bogi1 [ Go To Sleep ]

Ja mam na 13:10

04.11.2009
09:10
smile
[18]

PitbullHans [ Legend ]

Ja mam na 13:10

spoiler start
Me too.
spoiler stop

04.11.2009
10:22
[19]

Mraauuu [ Pretorianin ]

ja na 15.15 XD

04.11.2009
10:23
[20]

GiAnCiK [ RaAaaAaa! ]

Nie jadę na uczelnię bo mi się nie chce.

04.11.2009
10:26
smile
[21]

danco2000 [ Generaďż˝ ]

Ja choruje od ponad tygodnia :D

04.11.2009
10:39
[22]

Igierr [ Im God Of Rock ]

a ja mam praktyki i chodzę sobie kiedy chce ;p
jeszcze 20 dni wolnego :D:D

04.11.2009
10:41
smile
[23]

Dawid8910 [ Konsul ]

Ja nie poszedłem bo wymyśliłem że mam gorączkę ;p A dziś są najgorsze lekcje: Niemiecki,Polski,Chemia,Wos,Matematyka,Matematyka i Fizyka ;p A na polskim sprawdzian ;)

04.11.2009
10:48
smile
[24]

Jim Raynor [ ciasteck ]

Chory :)

04.11.2009
10:50
smile
[25]

Api15 [ dziwny człowiek... ]

Nie poszedłem bo żadne przedmiot mnie nie interesuje

04.11.2009
10:50
[26]

raphunder [ Legend ]

Też chory.

04.11.2009
10:52
[27]

Saul Hudson [ Legend ]

Mam tydzień zwolnienia. Chodzę tylko na ważniejsze ćwiczenia.

04.11.2009
10:56
[28]

X@Vier455 [ Generaďż˝ ]

I mnie też w szkole nie ma ;p /chory

04.11.2009
10:58
smile
[29]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

A ja chciałbym wrócić do liceum. Carpie diem!

04.11.2009
10:59
[30]

SnT [ U R ]

Kurde to było własnie piękne w szkole że można było do niej nie chodzić :).

04.11.2009
11:01
[31]

Azerko [ Alone in the wild ]

tez nie poszedlem :D

04.11.2009
11:02
smile
[32]

Selman [ Legend ]

ja wpadłem tylko coś zjeść i wracam na sprawdzian z polskiego ....

04.11.2009
11:04
[33]

hipppciu [ For Teh Lulz ]

A ja chory jesteeeeeem...

04.11.2009
11:06
smile
[34]

Qverty™ [ Legend ]

A ja też nie poszedłem...bo mam katar.

04.11.2009
11:08
smile
[35]

Montera [ Michael Jackson zyje ]

Ja nie poszedłem, bo jestem chory.

04.11.2009
11:09
[36]

Langert [ Generaďż˝ ]

Chory jestem wiec nie poszedłem...

04.11.2009
11:23
[37]

czarli_122 [ Konsul ]

Ja nie poszedłem ;d

04.11.2009
11:34
[38]

koobon [ part animal part machine ]

Jak mawia klasyk: "ucz się i pracuj a garb ci sam wyrośnie".

04.11.2009
11:38
[39]

PaulPierce [ Generaďż˝ ]

Gorączka, katar, gardło boli, nie poszedłem.

04.11.2009
12:13
[40]

Misisko [ Pretorianin ]

Mam tylko W-F i Angielski , wiec nie było sensu iśc :)

04.11.2009
12:20
[41]

bogi1 [ Go To Sleep ]

Świńska grypa atakuje z tego co widze.

04.11.2009
12:39
[42]

nomad_01 [ Centurion ]

Kaszel, ból brzucha nie widziałem sensu iść.

04.11.2009
12:41
[43]

taki_jeden [ Legionista ]

nie poszlem

04.11.2009
15:00
smile
[44]

Simen_01 [ Generaďż˝ ]

Kurna, ja to musiałem pisać sprawdzian z chemii, a wy się obijacie
awruK

04.11.2009
15:31
[45]

Powlol [ Spectrum ]

Świńska grypa atakuje z tego co widze.

Właśnie :P i z tegoż powodu wszyscy chłopcy w mojej klasie (łącznie ze mną) siedzieli na każdej lekcji z maseczką chirurgiczną na twarzy :D:D

04.11.2009
15:33
[46]

umcy_bumcy_um [ Pretorianin ]

A ja byłem i było spoko :D

6 z etyki za free :D

04.11.2009
20:12
smile
[47]

Onomatopeter [ Generaďż˝ ]

Ja jestem chory na grypę (spokojnie, nie świńska)

04.11.2009
20:16
[48]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Kurna, ja to musiałem pisać sprawdzian z chemii, a wy się obijacie

Ja też z chemii pisałem :)

04.11.2009
20:25
smile
[49]

Bukary [ Generaďż˝ ]

A ja wstałem o 6. Ruszyłem do szkoły o 7.15. Przybyłem dziesięć minut przed dzwonkiem. Wszedłem do klasy i... kazałem wszystkim "wyciągnąć karteczki". ;)

04.11.2009
21:04
[50]

ambu_ [ Konsul ]

Bukary:
Mściwy :D

06.11.2009
23:33
smile
[51]

Simen_01 [ Generaďż˝ ]

Bo to zły człowiek jest...

06.11.2009
23:47
[52]

zombie czu-czu [ Slowhand ]

Co za debile wstawac o takiej godzinie,jakbym mogl spac dluzej to bym za to nawet wywalil kompa za okno xd

06.11.2009
23:48
smile
[53]

raphunder [ Legend ]

Czego uczysz Bukary?

07.11.2009
00:08
[54]

palpe [ Generaďż˝ ]

ja chory jestem cały tydzień mnie nie było...

07.11.2009
00:58
smile
[55]

@Assassin@ [ Konsul ]

ja dziś tez nie bylem w szkole bo mnie niby brzuch bolał, ale szczerze mnie nie bolał i wystarczyło tylko napisać SMS do szkoły:My son has to stay at home because he has horrible stomach ache and feels sick. I'm sorry but he cant attend school today. I sprawa załatwiona

07.11.2009
01:11
[56]

luk11 [ Generaďż˝ ]

Ja tez dzisiaj nie byłem, malo tego, przez ostatnie chyba 3 lata nie bylem ;p

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.