
porshe cayman 2007 [ Centurion ]
Kto z Was nie poszedł dzisiaj do szkoły?
No właśnie, są tu tacy, którzy nie poszli dzisiaj do szkoły?
Ja nie poszedłem ponieważ boli mnie ząb i w dodatku teraz jest sprawdzian z polskiego, na który kompletnie nie umiem.
Gorzej potem z rodzicami, jak im powiem o tym, gdyż oni wyszli z domu o 7, a ja mam lekcje o 7.15, więc nie wiedzą.
Do dentysty teraz sensu iść nie widzę bo ktoś mnie może zauwazyc.

kluha666 [ Legend ]
Fajnie.
Ja mam dziś dopiero na 12 :D (3 technikum :P)

Apocaliptiq [ Legend ]
Ja również nie poszedłem do szkoły. Trzeba troche odpoczac, nie? :P

janek09091 [ Generaďż˝ ]
Słaba wymówka. Szlaban na net/kompa/konsole przez 3 miechy bym ci dał.
Soulcatcher [ end of winter ]
Ja również nie poszedłem :)

Hitmanio [ Legend ]
Ja się zastanawiam ^ ^
NequliX [ Made in Poland. On a bed ]
od 21 lat chodze codziennie, szkola zycia hmm.
porshe cayman 2007 [ Centurion ]
Soul --> :))
Apocaliptiq --> A to z jakiego powodu ;P?
Kurcze teraz nie wiem czy połozyc sie spać, czy może posiedzieć przy kompie, w kazdym momencie mogą przyjść rodzice z pracy ;/
E_G300 [ Damian ]
Ja też nie poszedłem :)
Po co sie wugule óczyć to nie wiem
gizio1 [ Generaďż˝ ]
A ja właśnie idę.
Lethos. [ Generaďż˝ ]
Nie poszedłem, na WF, bo mam świńską grypę, ale zaraz wychodzę, bo klasówka z historii dzisiaj :)
Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]
Nie poszedłem bo jestem chory :)
Gonsiur [ Giga Drill Breaker!! ]
Tez nie poszedlem ;<
vinni [ Visca El Barca ]
Nie poszedłem, bo chory jestem, wrócę dopiero w poniedziałek.

Łyczek [ Legend ]
Nie idem do szkoły ! Szkoła niby óczy ale nie lubiem jej !

Vittek [ Chor��y ]
Też nie poszedłem, bo chory jestem ;)
bogi1 [ Go To Sleep ]
Ja mam na 13:10

PitbullHans [ Legend ]
Ja mam na 13:10
Mraauuu [ Pretorianin ]
ja na 15.15 XD
GiAnCiK [ RaAaaAaa! ]
Nie jadę na uczelnię bo mi się nie chce.

danco2000 [ Generaďż˝ ]
Ja choruje od ponad tygodnia :D
Igierr [ Im God Of Rock ]
a ja mam praktyki i chodzę sobie kiedy chce ;p
jeszcze 20 dni wolnego :D:D

Dawid8910 [ Konsul ]
Ja nie poszedłem bo wymyśliłem że mam gorączkę ;p A dziś są najgorsze lekcje: Niemiecki,Polski,Chemia,Wos,Matematyka,Matematyka i Fizyka ;p A na polskim sprawdzian ;)

Jim Raynor [ ciasteck ]
Chory :)

Api15 [ dziwny człowiek... ]
Nie poszedłem bo żadne przedmiot mnie nie interesuje
raphunder [ Legend ]
Też chory.
Saul Hudson [ Legend ]
Mam tydzień zwolnienia. Chodzę tylko na ważniejsze ćwiczenia.
X@Vier455 [ Generaďż˝ ]
I mnie też w szkole nie ma ;p /chory

Macu [ Santiago Bernabeu ]
A ja chciałbym wrócić do liceum. Carpie diem!
SnT [ U R ]
Kurde to było własnie piękne w szkole że można było do niej nie chodzić :).
Azerko [ Alone in the wild ]
tez nie poszedlem :D

Selman [ Legend ]
ja wpadłem tylko coś zjeść i wracam na sprawdzian z polskiego ....
hipppciu [ For Teh Lulz ]
A ja chory jesteeeeeem...

Qverty™ [ Legend ]
A ja też nie poszedłem...bo mam katar.

Montera [ Michael Jackson zyje ]
Ja nie poszedłem, bo jestem chory.
Langert [ Generaďż˝ ]
Chory jestem wiec nie poszedłem...
czarli_122 [ Konsul ]
Ja nie poszedłem ;d
koobon [ part animal part machine ]
Jak mawia klasyk: "ucz się i pracuj a garb ci sam wyrośnie".
PaulPierce [ Generaďż˝ ]
Gorączka, katar, gardło boli, nie poszedłem.
Misisko [ Pretorianin ]
Mam tylko W-F i Angielski , wiec nie było sensu iśc :)
bogi1 [ Go To Sleep ]
Świńska grypa atakuje z tego co widze.
nomad_01 [ Centurion ]
Kaszel, ból brzucha nie widziałem sensu iść.
taki_jeden [ Legionista ]
nie poszlem

Simen_01 [ Generaďż˝ ]
Kurna, ja to musiałem pisać sprawdzian z chemii, a wy się obijacie
awruK
Powlol [ Spectrum ]
Świńska grypa atakuje z tego co widze.
Właśnie :P i z tegoż powodu wszyscy chłopcy w mojej klasie (łącznie ze mną) siedzieli na każdej lekcji z maseczką chirurgiczną na twarzy :D:D
umcy_bumcy_um [ Pretorianin ]
A ja byłem i było spoko :D
6 z etyki za free :D

Onomatopeter [ Generaďż˝ ]
Ja jestem chory na grypę (spokojnie, nie świńska)
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Kurna, ja to musiałem pisać sprawdzian z chemii, a wy się obijacie
Ja też z chemii pisałem :)

Bukary [ Generaďż˝ ]
A ja wstałem o 6. Ruszyłem do szkoły o 7.15. Przybyłem dziesięć minut przed dzwonkiem. Wszedłem do klasy i... kazałem wszystkim "wyciągnąć karteczki". ;)
ambu_ [ Konsul ]
Bukary:
Mściwy :D

Simen_01 [ Generaďż˝ ]
Bo to zły człowiek jest...
zombie czu-czu [ Slowhand ]
Co za debile wstawac o takiej godzinie,jakbym mogl spac dluzej to bym za to nawet wywalil kompa za okno xd

raphunder [ Legend ]
Czego uczysz Bukary?
palpe [ Generaďż˝ ]
ja chory jestem cały tydzień mnie nie było...

@Assassin@ [ Konsul ]
ja dziś tez nie bylem w szkole bo mnie niby brzuch bolał, ale szczerze mnie nie bolał i wystarczyło tylko napisać SMS do szkoły:My son has to stay at home because he has horrible stomach ache and feels sick. I'm sorry but he cant attend school today. I sprawa załatwiona
luk11 [ Generaďż˝ ]
Ja tez dzisiaj nie byłem, malo tego, przez ostatnie chyba 3 lata nie bylem ;p