GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Logitech x540 - przedłużacz

03.11.2009
20:26
[1]

Garret Rendellson [ Krwawy Hegemon ]

Logitech x540 - przedłużacz

Witam, nie wiecie gdzie można by zakupić przedłużacze do tych głośników? Internet lub Kraków. I jaka cena mniej więcej?

04.11.2009
00:34
[2]

Garret Rendellson [ Krwawy Hegemon ]

up

04.11.2009
00:38
[3]

wysiu [ ]

Kable na metry mozesz kupic w dowolnym sklepie, gdzie mozna kupic kable (byle mialy podobna do standardowych pojemnosc i opornosc, najlepiej zabiez jeden ze soba, i powiedz w sklepie, ze potrzebujesz to przedluzyc, to doradza) - nie ma specjalnych przedluzaczy to logitechow x540.

04.11.2009
00:42
[4]

Narmo [ nikt ]


Taki może być?

04.11.2009
00:45
[5]

Garret Rendellson [ Krwawy Hegemon ]

Chodziło mi o kable od poszczególnych głośników do subwoofera

04.11.2009
00:48
[6]

wysiu [ ]

Mi tez. Nie ma w sprzedazy takich przedluzaczy, zrob sobie sam, jesli potrzebujesz.

04.11.2009
00:56
[7]

Garret Rendellson [ Krwawy Hegemon ]

To było do Narma. Ok popytam się w jakimś sklepie bo na allegro to nie za bardzo jest.

04.11.2009
03:23
[8]

Zygi82 [ Pretorianin ]

Wydaje mi się, że potrzebujesz czegoś takiego:

Ten przedłużacz ma 2 metry ale jest też wersja 5m.
Sam szukałem czegoś takiego ale na szczęście udało mi się ustawić głośniki bez przedłużania kabla.
Podejrzewam, że taką przedłużkę dostaniesz np w media markcie ewentualnie w jakimś sklepie z RTV. Widziałem też takie kable na Allegro ale wyglądały one na robione sposobem domowym (kawałek jakiegoś kabla z dolutowanymi cinchami).

04.11.2009
09:33
[9]

wysiak [ Legend ]

A rzeczywiscie, to ma satelitki podpinane na zwykle rca, wiec powinno dac sie znalezc dluzsze kable z wtyczkami.. Mi sie kiedys do x530 nie chcialo szukac, i sam zrobilem, kwestia kilkunastu moze minut na kabel..:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.