GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z kompem :(

03.11.2009
19:41
[1]

Edrien [ Pretorianin ]

Problem z kompem :(

Gdy dzisiaj załączyłem kompa to uruchomił się bodajże panel sterowania " Rozpocznij pracę z systemem Windows" i okazało się że nie mam nic na pulpicie! No prawie nic trzy ikonki zostały: GG, kosz i jakiś programik. A wcześniej zasyfiony plikami miałem cały pulpit. Sprawdzając czy coś zostało na partycjach zobaczyłem że na partycji C w folderze Pulpit wszystko jest to co powinno być na pulpicie. A po za tym uruchamiając jakikolwiek program uruchamia się on tak jakby był uruchamiany po raz pierwszy. Gdy wszedłem na Start->Dokumenty to okazało się że tam też nic nie ma, mimo że w C->...->Dokumenty wszystko było w porządku. Co stało się z tym cholernym kompem??
Windows Vista,procek Core 2 duo 1,86, 1 GB Ram, Geforce 8600 GT 256mb

04.11.2009
15:28
[2]

Cougar/ALV'Y [ 3DFX is still alive ]

Może..wirus?
Przeskanuj komputer jakimś antywirusem...Na przykład Avira czy też Avast

04.11.2009
18:53
smile
[3]

Edrien [ Pretorianin ]

Antywirus(Avast) nic nie wykrył. Ale pomogło włączenie i wyłączenie kompa :D
Dzięki za pomoc.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.