Edrien [ Pretorianin ]
Problem z kompem :(
Gdy dzisiaj załączyłem kompa to uruchomił się bodajże panel sterowania " Rozpocznij pracę z systemem Windows" i okazało się że nie mam nic na pulpicie! No prawie nic trzy ikonki zostały: GG, kosz i jakiś programik. A wcześniej zasyfiony plikami miałem cały pulpit. Sprawdzając czy coś zostało na partycjach zobaczyłem że na partycji C w folderze Pulpit wszystko jest to co powinno być na pulpicie. A po za tym uruchamiając jakikolwiek program uruchamia się on tak jakby był uruchamiany po raz pierwszy. Gdy wszedłem na Start->Dokumenty to okazało się że tam też nic nie ma, mimo że w C->...->Dokumenty wszystko było w porządku. Co stało się z tym cholernym kompem??
Windows Vista,procek Core 2 duo 1,86, 1 GB Ram, Geforce 8600 GT 256mb
Cougar/ALV'Y [ 3DFX is still alive ]
Może..wirus?
Przeskanuj komputer jakimś antywirusem...Na przykład Avira czy też Avast

Edrien [ Pretorianin ]
Antywirus(Avast) nic nie wykrył. Ale pomogło włączenie i wyłączenie kompa :D
Dzięki za pomoc.