GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

kmputer pod GTA 4????????

03.11.2009
18:54
[1]

gądek [ Pretorianin ]

kmputer pod GTA 4????????

mam zamiar kupić taki komputer:

lub taki
[K004].html
i nie wiem czy takie pc-ety pociągną gta 4 i innne nowsze gry na maxymalnych ustawieniach????

03.11.2009
18:56
[2]

Conspiracy1994 [ Konsul ]

Na maxymalnych nie. Co najwyżej na średnich.

03.11.2009
18:57
[3]

Narmo [ nikt ]

i nie wiem czy takie pc-ety pociągną gta 4 i innne nowsze gry na maxymalnych ustawieniach????
Nie pociągną.

03.11.2009
19:05
[4]

SilentFisher [ Generaďż˝ ]

Mogę cię zapewnić, że napewno nie pociągną. Gry będą chodzić na średnio/niskich.

03.11.2009
19:07
[5]

Wiil.i.aM [ P! ]

Radeon 4670 - 1GB

Ta karta i wysokie detale w GTA IV ? Zapomnij.

03.11.2009
19:13
[6]

kubinho12 [ Gooner ]

BTW. Za tą cenę to słabiutkie te kompy.

03.11.2009
19:14
[7]

Dell` s [ d-_-b ]

Powiedz za maksymalnie możesz na ten komputer wydać .?

03.11.2009
19:16
[8]

RPRT07 [ Maximum Impact ]

Nie przepłacaj, za tą cenę możesz mieć pięknego kompa, który pociągnie GTIV na wysokich przy 1280x1024

03.11.2009
19:22
[9]

X@Vier455 [ Generaďż˝ ]

Nie kupuj całego kompa w zestawie. Złóż coś. Dopisz się do wątku "Składamy Komputery" tam Ci pomogą.

03.11.2009
19:26
[10]

gądek [ Pretorianin ]

tak ze 1600 zł mam do wykorzystania

03.11.2009
19:39
[11]

Dell` s [ d-_-b ]

Procesor : AMD Athlon II X4 620 /2.6GHz, 2MB, 95W, BOX, AM3/

Płyta główna : Jakaś plytka Am3

Pamięć Ram : A-Data 2GB 1333MHz CL9

Karta Graficzna : Asus Radeon HD4870 512MB DDR5 /256bit/ 2xDVI TV-out

Dysk Twardy : Seagate 250GB 7200rpm 8MB cache SATAII Barracuda 7200.12

Zasilacz : Chieftec 450W [GPS-450AA-101A]

Razem : jakieś
1600 + Obudowa . Na takim zestawie Gta 4 Powinno iść na full .

03.11.2009
19:45
[12]

gądek [ Pretorianin ]

nie rozumię dlaczego karta 1gb jest słabsz od tej co ją dells podał Asus Radeon HD4870

03.11.2009
19:46
[13]

raziel88ck [ Legend ]

gądek - Bo pamiec karty to nie wszystko, liczy sie jej wydajnosc. Producenci celowo dla zmylki w slabszych kartach daja 1gb pamieci, zeby ktos kto sie nie orientuje kupil ja. A ten kto sie zna, nawet nie spojrzy na taka pseudo karte.

Dell` s - no nie wiem czy pojdzie na max.

03.11.2009
19:49
[14]

gądek [ Pretorianin ]

a ta Asus Radeon HD4870 jest wydajna i przyszłościowa???

03.11.2009
19:51
[15]

Dell` s [ d-_-b ]

raziel88ck --> za taką kasę to nie jest pewne że gra będzie chodziła na full .

03.11.2009
19:52
[16]

raziel88ck [ Legend ]

Karty graficzne nie sa przyszlosciowe, co roku wychodza nowe modele. Najlepszego radeony to 5850 i 5870 te posluza dluzej niz te z serii 4xxx, ponadto obsluguja dx11, jednak ich ceny do niskich nie naleza.

Dell`s - ale na srednio wysokich pojdzie*

tekstury - medium, reszta na full poza polem widzenia.

03.11.2009
19:59
[17]

Dell` s [ d-_-b ]

Powinno iść na średnich . Ta karta jest najlepsza za tą cenę . Bo w tej cenie jest np. GtX250 . on jest gorszy od tej karty .

04.11.2009
15:51
smile
[18]

Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]

na tym z HD 4670 pójdzie na średnio-wysokich bez AA

Powinno iść na średnich . Ta karta jest najlepsza za tą cenę . Bo w tej cenie jest np. GtX250 . on jest gorszy od tej karty .


Raz ,że GTS 250 pochodzi ze znacznie innej półki cenowej dwa ,że swojego konkurenta w postaci HD 4850 zawsze pokonuje więc nie wiem jak może być słabszy od HD4670... Trzy HD4670 nie jest najlepszym wyborem w tej cenie z tego względu ,że w podobnej cenie można mieć GF9600 GT który rozerwie na strzępy tego HD'ka

04.11.2009
15:58
[19]

Dell` s [ d-_-b ]

Lukas172_Nomad_ ---> mi chodzi o kartę 4870 . Która jest o niebo lepsza od GTS250 .

04.11.2009
16:26
smile
[20]

Thrall Uther [ Rdzenny POZnaniak ]

dwa ,że swojego konkurenta w postaci HD 4850 zawsze pokonuje

Tu się uśmiałem na prawdę:

Z tego artykuły wynika, że jesteś fanboyem nvałki i opowiadasz bzdury! Bo która karta jest lepsza, to zależy od gry i ustawień graficznych!

04.11.2009
17:04
[21]

Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]

Tu się uśmiałem na prawdę:

Z tego artykuły wynika, że jesteś fanboyem nvałki i opowiadasz bzdury! Bo która karta jest lepsza, to zależy od gry i ustawień graficznych!


haha za to ja śmieję się z twojej głupoty która granic nie zna wiadomo ,że nie ma takiej karty która pokonuje rywala w każdym teście niektóre gry działają lepiej na NV niektóre na ati ,ale w większości wypadków lepszy jest GTS250 jeśli już przegrywa to minimalnie zaś jak wygrywa to albo minimalnie albo miażdżąco



lub też
----->

I po tym co piszesz można wywnioskować ,że albo preferujesz ati (Nie jesteś fanboyem) ,albo nim jesteś :P


04.11.2009
17:12
[22]

Thrall Uther [ Rdzenny POZnaniak ]

Normalnie bym nic bym nie powiedział gdybyś nie napisał: zawsze pokonuje - gdyby nie to nie odezwałbym się ani słowem.

04.11.2009
17:15
smile
[23]

Devilyn [ Storm Detonation ]

Na tym Ci powinno pójśc na średnich przy wysokiej rozdzielczośći. ---->


kmputer pod GTA 4???????? - Devilyn
04.11.2009
17:26
[24]

taki_jeden [ Legionista ]

z calym szacunkiem dla wszystkich forumowiczow-ale trzeba miec nie do konca pod kopula ok by wydawac 1600 zl by sobie popykac w jakas gierke.... lepiej za te pieniadze isc z kobieta sie zabawic :/

04.11.2009
17:28
smile
[25]

Simen_01 [ Generaďż˝ ]

On chce grać w nowe gry na wyższych detalach- nie kupuje kompa pod jedną grę

04.11.2009
17:29
[26]

taki_jeden [ Legionista ]

za 1600 zila to juz fajnego Kaszloczka mozna kupic i zrobic se gta w realu.... :/

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.