adi17messi [ Legionista ]
Nabór na redaktora!
Witam!
Chcesz się sprawdzić w funkcji redaktora na forum o konsoli Xbox 360? Zapraszam na www.xbox-place.pl gdzie znajdziesz pozostałe informacje.
Pozdrawiam i zapraszam!
adi17messi [ Legionista ]
Jeszcze raz wszystkich serdecznie zapraszam do rejestracji i pisania, a chętnych, którzy chcą zostać redaktorami szczególnie. www.xbox-place.pl
Pozdrawiam!