GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nabór na redaktora!

03.11.2009
17:48
[1]

adi17messi [ Legionista ]

Nabór na redaktora!

Witam!
Chcesz się sprawdzić w funkcji redaktora na forum o konsoli Xbox 360? Zapraszam na www.xbox-place.pl gdzie znajdziesz pozostałe informacje.
Pozdrawiam i zapraszam!

04.11.2009
07:13
[2]

adi17messi [ Legionista ]

Jeszcze raz wszystkich serdecznie zapraszam do rejestracji i pisania, a chętnych, którzy chcą zostać redaktorami szczególnie. www.xbox-place.pl
Pozdrawiam!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.