GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jeanna d'Arc - PSP (i inne turowki)

03.11.2009
15:34
[1]

el.kocyk [ Senator ]

Jeanna d'Arc - PSP (i inne turowki)

gram od 2 dni w Jeanne, wciagnela mnie na maksa, PS3 lezy kolo TV i sie kurzy
mam jednak co do gry kilka pytan:
1. jak dluga jest? (ile rozdzialow, ile czasu zajmuje itp)
2. kiedy dostaje sie mozliwosc łączenia kamieni w silniejsze? (to juz mam)
3. czy korzystacie z tych 3 sil(Luna itp)? ja wlasnie zdobylem 2 twierdze w okolicach Orleanu i szczerze mowic do tej pory nie bylo to zbytnio przydatne, czy pozniej sie to zmienia?
4. czy gra staje sie pozniej trudniejsza? jak na razie jest dosc latwo (ale musze dodac, ze przynajmniej raz zagralem kazda Free Battle)

jakie inne turowki polecacie i czy moze ktos napisac cos o nizej wymienionych:
1. Field Commander
2. Warhammer 40000

FF:Tactics znam, wiem z czym sie to je, wiec tu o opinie nie pytam:)

04.11.2009
15:24
[2]

el.kocyk [ Senator ]

i tak naprawde nikt nie ma nic do dodania?:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.