maciek9873 [ Pretorianin ]
Giereczka
Jaka polecacie gre???Ma byc podobna do diablo 3 i miec spolszczenie(LUDZIE NIECH TO DIABLO JUZ WYCHODZI)!!
raziel88ck [ Legend ]
Dawn of Magic, Sacred

Pit17 [ Dolotek ]
Ech..szkoda, że nie wiemy jak będzie dokładnie wyglądało Diablo 3, ale może te starsze wersje będą dobrym słowem. Powiem tak..nigdy nie grałem w Diablo, ani (No dobra..pare razy) w gatunek Hack and Slash (Diablo to chyba Hack and Slash :P). Takie Loki, Hand of God, Sacred i może Beyond Divinity będą dobrym wyborem. Naprawdę niezbyt się znam na tym gatunku, ale może te gierki Ci podpasują.
krystian-92 [ Junior ]
Baldur's Gate II
Icewind Dale

faner [ Druid Ewenement ]
Titan Quest.
michaltok1 [ Konsul ]
Titan Quest, jest w najnowszym CDA.
dobryziomal135 [ Skowronxter ]
[6]
EryczQ [ Pretorianin ]
1. Diablo 2
2. Titan Quest
3. Legend: Hand of God
4. Loki (Ale nie grałem więc nie wiem)

Ksionim [ Generaďż˝ ]
Frater czy jakoś tak. Było kiedyś w CDA. Fajna gierka.
maciek9873 [ Pretorianin ]
Diablo 2 przeszlem cale z dodatkiem (99lvl)gralem na battle.necie i mi sie znudzilo konto oddalem kumplowi teraz zabieram sie za Titan Questa.A jaka polecacie strategie???
Gralem w Wladce pierscieni BoŚ i BoŚ II z Dodatkiem
oraz podobalo mi sie empire earth 2 i chyba do tego wroce :P