GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Giereczka

03.11.2009
14:52
[1]

maciek9873 [ Pretorianin ]

Giereczka

Jaka polecacie gre???Ma byc podobna do diablo 3 i miec spolszczenie(LUDZIE NIECH TO DIABLO JUZ WYCHODZI)!!

03.11.2009
14:53
[2]

raziel88ck [ Legend ]

Dawn of Magic, Sacred

03.11.2009
14:55
smile
[3]

Pit17 [ Dolotek ]

Ech..szkoda, że nie wiemy jak będzie dokładnie wyglądało Diablo 3, ale może te starsze wersje będą dobrym słowem. Powiem tak..nigdy nie grałem w Diablo, ani (No dobra..pare razy) w gatunek Hack and Slash (Diablo to chyba Hack and Slash :P). Takie Loki, Hand of God, Sacred i może Beyond Divinity będą dobrym wyborem. Naprawdę niezbyt się znam na tym gatunku, ale może te gierki Ci podpasują.

03.11.2009
15:09
[4]

krystian-92 [ Junior ]

Baldur's Gate II
Icewind Dale

03.11.2009
16:53
smile
[5]

faner [ Druid Ewenement ]

Titan Quest.

03.11.2009
17:03
[6]

michaltok1 [ Konsul ]

Titan Quest, jest w najnowszym CDA.

03.11.2009
17:32
[7]

dobryziomal135 [ Skowronxter ]

[6]

03.11.2009
17:32
[8]

EryczQ [ Pretorianin ]

1. Diablo 2
2. Titan Quest
3. Legend: Hand of God
4. Loki (Ale nie grałem więc nie wiem)

03.11.2009
17:47
smile
[9]

Ksionim [ Generaďż˝ ]

Frater czy jakoś tak. Było kiedyś w CDA. Fajna gierka.

04.11.2009
13:28
[10]

maciek9873 [ Pretorianin ]

Diablo 2 przeszlem cale z dodatkiem (99lvl)gralem na battle.necie i mi sie znudzilo konto oddalem kumplowi teraz zabieram sie za Titan Questa.A jaka polecacie strategie???
Gralem w Wladce pierscieni BoŚ i BoŚ II z Dodatkiem
oraz podobalo mi sie empire earth 2 i chyba do tego wroce :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.