GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Poszukuje softu do obsługi skanera

03.11.2009
11:01
smile
[1]

.exe [ Pretorianin ]

Poszukuje softu do obsługi skanera

Szukam jakiegoś dobrego, rozbudowanego, współgrającego z urządzeniem Samsung SCX-4500 softu do obsługi skanera, ten od producenta nie chcę mi się zainstalować na Win7, nie chce wnikać dlaczego.Może ktoś sypnie nazwą?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.