GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co byście zrobili...

03.11.2009
10:33
[1]

wydolny_pławikonik [ Konsul ]

Co byście zrobili...

...jakby ktoś w Waszej szkole wystawił trumny w celach dydaktycznych?

03.11.2009
10:37
[2]

kubicBSK [ Legend ]

Pewnie coś głupiego. Dokręciłbym kółka albo cuś.

03.11.2009
10:43
[3]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

Przystanąłbym na chwilę i się zastanowił...
może to już jutro...?

03.11.2009
10:55
[4]

req_ [ Legend ]

Napisał na forum.

03.11.2009
10:59
[5]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Wg mnie dobry pomysł. I chyba się sprawdził:
"Zdaniem księdza trumna sprawiła, że na korytarzu zapanowała cisza, sprowokowała też do ciekawych dyskusji podczas lekcji. - Nie było żadnych wygłupów, pełna powaga, jak w Dzień Zaduszny. "

04.11.2009
13:32
[6]

wydolny_pławikonik [ Konsul ]

Ale dlaczego glupie?

04.11.2009
13:41
[7]

Powlol [ Spectrum ]

Gdyby w mojej szkole ktoś wystawił trumny to pewnie na następnej przerwie któryś z pierwszoklasistów byłby w niej zamknięty :P:P..

No ale cóż takie jest prawo dżungli :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.