wydolny_pławikonik [ Konsul ]
Co byście zrobili...
...jakby ktoś w Waszej szkole wystawił trumny w celach dydaktycznych?
kubicBSK [ Legend ]
Pewnie coś głupiego. Dokręciłbym kółka albo cuś.
Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]
Przystanąłbym na chwilę i się zastanowił...
może to już jutro...?
req_ [ Legend ]
Napisał na forum.
Cainoor [ Mów mi wuju ]
Wg mnie dobry pomysł. I chyba się sprawdził:
"Zdaniem księdza trumna sprawiła, że na korytarzu zapanowała cisza, sprowokowała też do ciekawych dyskusji podczas lekcji. - Nie było żadnych wygłupów, pełna powaga, jak w Dzień Zaduszny. "
wydolny_pławikonik [ Konsul ]
Ale dlaczego glupie?
Powlol [ Spectrum ]
Gdyby w mojej szkole ktoś wystawił trumny to pewnie na następnej przerwie któryś z pierwszoklasistów byłby w niej zamknięty :P:P..
No ale cóż takie jest prawo dżungli :D